Potřebujete poradit? Zákaznické centrum +420 723 216 216

Po přihlášení můžete nakupovat za lepší ceny!

James "Flex" Lewis opouští divizi do 212 liber!

Internetový magazín Flexonline.com v pondělí 3. července přinesl rozhovor se šestinásobným vítězem soutěže Olympia 212 Showdown Jamesem "Flexem" Lewisem, v němž zazněla pro někoho velmi překvapující informace - James se totiž rozhodl, že po letošním Olympia Weekendu opouští divizi do 212 liber!

Sám věří, že si i letos připíše vítězství, a na dlouhá léta se tak zapíše do historie této kategorie! Nějakou dobu totiž zajisté bude trvat, než-li jej někdo jiný dokáže v počtu triumfů nejen dohnat, ale samozřejmě i překonat!

Jaké budou jeho další plány? Dle jeho slov bude vše záležet hlavně na rozhodnutí jeho manželky Ali Rose, a posléze i jeho trenéra Neila Hilla.V divizi do 212 liber však, jak sám uvádí, naplnil svůj potenciál na maximum toho, co mu horní hmotnostní limit dovoluje. Je tak na čase dát svému potenciálu zelenou, a neohlížet se na limity. 

S touto skutečností uvádí, že například při hmotnosti 220 liber by se na pódiu prezentoval jako zcela jiná bestie! Nebude totiž nucen předsoutěžní dietou pálit svaly, což je pro něj nyní velký problém!

Aby však mohl být konkurenceschopný té nejužší špičce kategorie OPEN, bude se snažit nabrat další kilogramy svalů, ale tak, aby nedošlo k narušení jeho pověstné symetrie! A to si vyžádá, zcela nepochybně, delší časový prostor. Proto hovoří o tom, že pokud skutečně dojde k jeho přesunu mezi těžkotonážníky, objeví se na soutěžních pódiích nejdříve během sezóny 2020!

Mnozí se tak již v těchto dnech začínají zaobírat otázkou, kdo že bude schopen krále 212ky nahradit? Nejčastěji se objevují názory, že by to zcela bez pochyb mohl být někdo ze čtveřice Ahmad Ashkanani - vítěz Arnold Classic 212 2017 a druhý muž Olympia 212 Showdown 2017, Kamal Ergargni - vítěz Arnold Classic 212 2018, Jafar Ghaffar Nezhad - vítěz New Zealand Pro 2018 a Fiji Pro 2018 či Derek Lunsford - vítěz Wings of Strength Titan Medical Tampa Pro 2017 a pátý muž loňského ročníku Olympia 212 Showdown.

Jaká je budoucnost divize do 212 liber bez možného účinkování Jamese "Flexe" Lewise? To jednoho dne zjistíme. Zatím se můžeme těšit na to, jaké souboje letošní ročník soutěže Olympia 212 Showdown nabídne!

Zdroj:
www.flexonline.com

Hodnocení článku:
  • 10
  • 1
Sdílejte s přáteli:
Tisk článku:
O autorovi:
František Randáček

František Randáček

Šéfredaktor magazínu Kulturistika.com. Starám se především o aktuality ze světa Kulturistiky a fitness a píši reportáže z domácích a zahraničních soutěží v kulturistice.

Diskuze

Související články

Kulturistika

Phil Heath, Mamdouh Elssbiay, Dexter Jackson a další se představili v Pittsburghu

07.05.2018/ 105x

Uplynulý víkend patřil tradiční profesionální soutěži Pittsburgh Pro, kterou, jak tomu bývá již dlouhá léta zvykem, svou přítomností obohatili borci z nejužší špičky profesionální ligy IFBB Jima Maniona.

Kulturistika

Kamal Elgargni, Derek Lunsford a Samir Troudi před Olympia 212 Showdown 2018

12.07.2018/ 85x

Podívejte se na aktuální formy trojice, která chce potrápit Jamese "Flexe" Lewise!

Tato stránka vyžaduje souhlas s ukládáním cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Souhlasím