Potřebujete poradit? Zákaznické centrum +420 723 216 216

Po přihlášení můžete nakupovat za lepší ceny!

Milan Šádek - trénink stehen 10 týdnů před New York Pro 2018

Milan Šádek má za sebou prozatím absolutně nejúspěšnější sezónu mezi profesionály. Podařilo se mu totiž ovládnout soutěž Charlotte Pro, čímž se kvalifikoval na Olympia Weekend, kde na Olympia 212 Showdown dokázal vybojovat skvělé šesté místo!

Milan se v současné době připravuje na další soutěžní sezónu. Tentokrát však již zamíří mezi těžkotonážníky, neboť se rozhodl divizi do 212 liber opustit.

Důvodem je to, že v kategorii do 212 liber nemohl naplno rozvinout svůj potenciál, a neustále musel držet daný hmotnostní limit. Před každou soutěží se tak velmi trápil, aby se do limitu vtěsnal, což jej stálo nejen mnoho psychických sil, ale bohužel i dost svalů, které chtě nechtě pálil.

Tomu je však nyní již konec, a Milan se může rozvíjet téměř bez jakýchkoliv limitů. Tím jediným limitem pro něj i nadále zůstává udržet si symetrickou postavu.

Před členem týmu Amix Nutrition stál ještě jeden otazník, a to zda setrvá v profesionální lize IFBB Jima Miniona nebo přestoupí, stejně jako například Dalibor Hájek či Tomáš Kašpar, do nové federace IFBB Elite Pro, která vznikla po rozkomtření amatérské IFBB Rafaela Santoji a profesionální IFBB Jima Miniona.

Milan se rozhodl letošní sezónu zahájit 19. května na New York Pro 2018, a je tak zřejmé, že setrvává u Jima Miniona, kde je vrcholem soutěž Mr. Olympia. Právě účast na tomto velkolepém klání je Milanův cíl.

Níže se můžete podívat na to, jak vypadal jeho trénink stehen 10 týdnů před nástupem na pódium. Trénink se odehrál koncem února v jedné z tuzemských nejoblíbenějších posiloven, v Olympia Fitness Opatov.

Milan Šádek trénuje stehna 10 týdnů před New York Pro 2018


Hodnocení článku:
  • 10
  • 1
Sdílejte s přáteli:
Tisk článku:
O autorovi:
František Randáček

František Randáček

Šéfredaktor magazínu Kulturistika.com. Starám se především o aktuality ze světa Kulturistiky a fitness a píši reportáže z domácích a zahraničních soutěží v kulturistice.

Diskuze

Související články

Kulturistika

Josh Wade 4 dny před New York Pro 2018

17.05.2018/ 592x

Americký dvojník Doriana Yatese finišuje svou přípravu na tradiční newyorskou show.

Kulturistika

Delarosa, Kujala, Grimez a další před New York Pro 2018

07.05.2018/ 138x

Přinášíme Vám aktuální formy několika borců, kteří se 19. května představí na New York Pro 2018.

Kulturistika

Nathan De Asha 8 týdnů před New York Pro 2018

23.03.2018/ 197x

Britský profesionál patří k favoritům na vítězství na nadcházejícím New York Pro.

Tato stránka vyžaduje souhlas s ukládáním cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Souhlasím