Olympia Amateur Eastern Europe 2023 - Nicola Humpálová veze druhé místo!

Během tohoto víkendu v Rumunsku probíhá další ročník velmi prestižní amatérské soutěže Olympia Amateur Eastern Europe 2023, která běží současně s Masters Olympia 2023, která se vrátila po neuvěřitelných jedenácti letech.

Figure

Amatérské části Olympie se zúčastnila i česká závodnice Nicola Humpálová, žena a svěřenkyně Roberta Humpála neboli Supertrenera. Nicola se ukázala v divizi Figure, která pro ni byla úplnou novinkou, jelikož dříve soutěžila mezi bikinami. Ačkoliv Nicola přijela na závody se skvělou formou, rozhodčí nakonec upřednostnili jinou závodnici, a tak do Čech putuje stříbrná medaile za druhé místo.

Olympia Amateur Eastern Europe 2023 - Nicola Humpálová

V boji o celkovou vítězku a zisk profesionální karty vyhrála divizi Figure Snezhana Vlahova, kterou od teď začneme vídat v profesionální lize.

Men’s Bodybuilding

Pět chlapů se v královské mužské kategorii Men’s Bodybuilding "popralo" o profesioní kartu, celkovým vítězem se však stal Mario Dilovski.

Wellness

Na amatérské Olympii nemohla chybět ani velmi atraktivní kategorie wellness, ve které se rovněž dala vybojovat profesionáolní karta, jenž nakonec získala Giovanna Favero Taques Loyola.