Honza Turek získal sedmé místo na Bigman Weekend Pro 2021

Včera se ve Španělku odehrála kulturistická show, na které se ukázali sportovci z profesionální ligy IFBB Jima Maniona v celkem v deseti soutěžních divizích. V kategorii kulturistice mužů open svoji formu prezentoval i náš profík Honza Turek, který se rozhodl této soutěže zúčastnit, aby si napravil chuť z Romania Muscle Fest Pro, kde skončil na šestnáctém místě.

Honza Turek |  1 den před závody Bigman Weekend Pro 2021

V kategorii Open proti sobě nastoupilo celkem šestnáct závodníků. Turek patřil mezi ty borce, kteří se dokázali probojovat až do top 10 a mohl tak závodit o ty nejlepší umístění. Nakonec vybojoval skvělé sedmé místo, se kterým byl Honza spokojený. Na svých sociálních sítích se k závodům vyjádřil následovně.

7. Místo na Big man PRO 2021. Poslední soutěž této sezóny a jak jsem říkal že přinesu tu nejlepší letošní kondici tak se stalo. Povedlo se vše jak mělo a já jsem za to velmi rád. Trochu se vše zkomplikovalo zmatenou organizací soutěže. Kdy jsme v se sobotním PRO MEETINGEM skončili v 0:30 ráno a dnes se zase stalo to že jsem nebyl napsán na soupisce TOP10 i když jsem tam měl být a několikrát jsme ověřovali jestli tam opravdu nejsem. Takže jsme skoro odešli domů když pro mě přiběhl pořadatel že mám být dávno na pódiu. Prostě MAŇANA. Ale opět to beru jako další zkušenosti a další způsob jak se rozhodčím vrýt do paměti že Turek existuje a nevzdá to. I přesto všechno jsem spokojen. Hlavně s první sezónou v PRO LEAGUE jako takovou. Postupně krok po kroku jít stále kupředu a ukazovat stálý progres byť jen malý. To je to čeho se držím od té doby co dělám tento sport. SYSTEMATICKÁ A TVRDÁ PRÁCE.

Zdroj: Instagram