Potřebujete poradit? Zákaznické centrum +420 723 216 216

Po přihlášení můžete nakupovat za lepší ceny!

Czech Strength Wars v ženském podání! 1. dívčí války jsou tady!

Dlouhou dobu sledujeme v komentářích, jak spousta borců ale i holek žadoní o dívčí verzi silových válek "holky chtějí přeci také bojovat". A všem se přání vyplnilo, v následujících týdnech nás čekají hned 2 ženské souboje a dnes tu máme ten úplně první svého druhu. Bikini fitness Karolína Machová (26) VS Trenérka skupinových lekcí všeho druhu Alena Košnarová (26). Holky natočili skvělé medailonky, kde se do sebe v rámci legrace docela pustili a samotný souboj byl pak extrémně vyrovnaný. Samozřejmě díky vizáži našich soutěžících jde o velmi pěknou podívanou, kdy na první pohled "křehotinky" bojovali jako 2 lvice!

Alena Košnarová není známou tváří ve fitness Světě. Prakticky se cvičení po fitkách a co se kde děje, vůbec nevěnuje. Je však velkou oporou Swagliftu, kdy na pozadí všeho pracuje a spolupořádá všechny tyhle souboje a války, které dobře znáte, téměř od začátku. Alena jako instruktorka skupinových lekcí, typu hit-tréninků, bosu, bodyform apod. se zaměřuje jen na cvičení s vlastním tělem, kondiční a formující cvičení, neodmítla souboj s "bikinou" Karolínou, která je na cvičení s "činkou", zvyklá a je to její denní chleba. Naopak kontrast sportů a cvičebního zaměření jí nadchl, tak jak to má ve válkách být. Porovnáváme rozdílné sporty napříč odvětvími a tomu nemohlo být jinak ani v případě dívčího souboje. Jak si vedla rodačka z Rumburka, jejíž bratr Martin Košnar, je jeden z nejlepších silových trojbojařů v ČR všech dob, můžete sledovat níže.

Karolína Machová soupeřka Aleny je celkem výrazná závodnice v Bikini Fitness. Pokud sledujete Českou fitness scénu, nejspíš jste na Karolínu určitě narazili, v minulosti hlavně kolem sportovců z firmy Czech Virus, jejichž byla dlouhou dobu ambasadorem. Karolína měla od závodění chvíli pauzu a nyní jí s přípravou pomáhá snad "nejlepší trenérka" Katka Kyptová. Pokud by jste namítali, že bikiny jsou jen "vylepšené" krásky promenádující se na pódiu, nenechte se zmást. Tahle soutěžní kategorie obsahuje všechnu dřinu, a "těžkosti" fitness sportů jako každé jiné. Těžké diety, tvrdé tréninky a nekonečné hodiny cardia snad Karolínu dostatečně připravili na tento souboj. Karolína měla být v dívčích válkách již loni, a proto jsem velmi rád, že k souboji přeci jen došlo a jak si Karolína poradila se svou velice odlišnou soupeřkou, sledujte dole ve videu.

Děvčata se klasicky popasovali se 4 disciplínami, kterými jsou: 

  • Dřepy 50kg x 20
  • Dámské kliky x 20 (Měli se jet pánské, avšak Karolína na místě před soubojem kliky odmítla z důvodu obav zranění prsního svalu)
  • medicimbal loading 30 kg x 10
  • tlačení saní 85 kg / 10 m

Pokud jste zvědavý na dnešní souboj a jak to mezi děvčaty dopadlo, již nyní si můžete exkluzivně pustit dnešní díl o něco dříve jen u nás! Budeme rádi za like a Váš názor v komentářích, děkujeme.

Sledujte úplně 1. dívčí válku v historii a přejeme příjemnou zábavu!


Fotografie z této války si můžete prohlédnout níže.

Hodnocení článku:
  • 10
  • 1
Sdílejte s přáteli:
Tisk článku:
O autorovi:
Michal Kraml

Michal Kraml

Zakladel internetového magazínu a eshopu Kulturistika.com. Zakladatel projektu Supertrener.cz - jídelníčky a tréninky online. Redaktor magazínu Kulturistika.com.

Diskuze

  • František Randáček 26.07.2018
    No nevím, ale neměla vyhrát Karolína? Na klikách ji maník už poslal na další disciplínu, ačkoliv jí zbýval ještě jeden klik, tak se musela, chudák, vrátit. Takže maník jí to celý POS*AL!!

Související články

Kulturistika,…

Jakub Enžl - Populární tvář dnešní fitness scény a nový šampion Deadlift Madness

12.06.2018/ 4777x

Skvělý rozhovor s vítězem Deadlift Madness Jakubem Enžlem, který rozhodně stojí za přečtení.

Kulturistika,…

Honza Krasinský - Nepřehlédnutelný obr s "koňskou hlavou"

26.06.2018/ 3530x

Poslední článek z Českých válek byl o souboji Honzy Krasinského (Anabolic Horse) a Ludvíka Langa (strongman), a proto dnes přináším rozhovor s vítězem tohoto duelu.

Kulturistika,…

Czech Strength Wars - Deadlift Madness 8

07.06.2018/ 1941x

SLEDUJ EXCLUSIVNĚ TOHLE VIDEO! Dnes tu pro Vás máme souboj pod hlavičkou Czech Strength Wars - Deadlift Madness 8, kdy proti sobě soutěží borci pouze v mrtvém tahu a bojují o obrovský putovní pohár, na kterém se zaznamenávají všechny souboje. Nenech si ujít tuhle šou a pořádnou dávku motivace!

Tato stránka vyžaduje souhlas s ukládáním cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Souhlasím