Potřebujete poradit? Zákaznické centrum +420 723 216 216

Po přihlášení můžete nakupovat za lepší ceny!

Nabersvaly Prague Fitness Expo 2018 - pozvánka

Co je NS Prague Fitness EXPO a proč bys měl přijít zrovna TY?

NS Prague Fitness EXPO patří mezi největší sportovní akce v tuzemském prostředí. Událost z prostředí fitness zahrnuje obrovské množství známých osobností, přehlídku těch nejlepších firem na doplňky výživy a fitness vybavení, semináře, soutěže, amatérskou i profesionální challenge v silových sportech, ochutnávky, meet and greet osobností s fanoušky, bohatý doprovodný program a mnoho dalšího. Jedná se již o třetí ročník této akce, která si získala tísice příznivců!

Na co se můžeš těšit?

Osobnosti

Všichni kdo na česko-slovenské scéně v prostředí fitness, kulturistiky, silových sportů, teoretických i praktických znalostí z oboru, vedení seminářů a dalšího něco znamenají, tady budou. Můžeš potkat svoje idoly, seznámit se s novými lidmi, dozvědět se cenné informace, najít odpovědi na svoje otázky, namotivovat se, pořídit s fotografii. Naše akce bude naplněná zajímavými osobnostmi a exkluzivními hosty. Přijď se přesvědčit na vlastní oči!

EXPO plné těch nejlepších společnosti

Prostory EXPA budou zaplňovat špičkové tuzemské i zahraniční společnosti se specializací na doplňky výživy, fitness vybavení a sportovní oblečení. Můžeš si nakoupit za výhodnější ceny, využít celé řady ochutnávek, vyzkoušet nové značky. Garantujeme ti, že budeš spokojený!

Amatérská a profesionální challenge

Po obrovském úspěchu amatérské challenge v předchozím ročníku jsme se rozhodli posunout laťku o několik úrovní výše. Několik tisíc diváků tě bude sledovat a podporovat v boji s ostatními soupeři. Kromě slastného pocitu ze závodu máme pro vítěze připravenou PRIZE MONEY v celkové výši 80 000,-- Kč. No řekni, nechceš ostatním ukázat zač je toho loket a udělat si druhé Vánoce v červnu?

Kromě amatérské challenge se můžeš těšit i na profesionální soutěž 10 nejsilnějších mužů Evropy, kteří se proti sobě postaví v několika disciplínách a svedou drsný souboj na krev! 

Semináře a Meet and Greet s osobnostmi

Celou akci bude doprovázet řada skvělých seminářů s našimi exkluzivními hosty. Během seminářů budeš mít příležitost dozvědět se spoustu zajímavých informací, najít odpovědi na svoje otázky, vyfotit se svými idoly, nechat si poradit od profíků. Všichni tu budou pro TEBE.

Soutěže, ochutnávky, bohatý doprovodný program a mnoho dalšího

Čeká na tebe spousta soutěží, celá řada ochutnávek, bohatý doprovodný program po celou dobu akce a mnoho dalšího. Můžeme tě ujistit, že tam bude vše, na co si vzpomeneš!

Kde se dozvíš informace o vstupenkách?

V současné době můžeš zakoupit vstupenky za exkluzivně výhodnou cenu, která za pár dní zmizí. Pokud o letošní revoluční ročník nechceš přijít, na nic nečekej a objednej si svoji vstupenku už DNES!

Vstupenky nalezneš na -> http://www.nsfitnessexpo.com/vstupenky

Koho vezmeš sebou?

Jestli nechceš jít sám, neni nic jednoduššího, než vzít kamaráda nebo kamarádku. Udělej někomu radost, vezmi ho sebou a možná ho naše akce zaujme na tolik, že budeš mít nového parťáka do posilovny! To za to stojí!

Link na událost ->  https://www.facebook.com/events/312965712521720/

Tak a teď víš už vše důležité. My se na tebe těšíme. Těšíš se i ty na nás? 

TRAILER k události:

Hodnocení článku:
  • 10
  • 1
Sdílejte s přáteli:
Tisk článku:
O autorovi:
František Randáček

František Randáček

Šéfredaktor magazínu Kulturistika.com. Starám se především o aktuality ze světa Kulturistiky a fitness a píši reportáže z domácích a zahraničních soutěží v kulturistice.

Diskuze

Související články

Kulturistika,…

Anabolic Horse opět v akci a to v bitvě s Vikingem - Axel Deadlift Madness

21.06.2018/ 1878x

Dnes tu máme opět mimořádný souboj, kdy se proti sobě doslova o půlnoci v nočních hodinách postavil Všem velmi dobře známý Honza Krasinský (26) aka Anabolic Horse versus Vikingský strongman Ludvík Lang (27). Hoši mají oba maxima kolem 320 kg na deadlift, a proto by měli být síly v dnešním souboji takřka vyrovnané.

Kulturistika

Arnold Classic Australia 2018 - výsledky

19.03.2018/ 191x

Monstrózní Roelly Winklaar ovládl čtvrtý ročník soutěže Arnold Classic Australia! Nejen o tom dnešní reportáž.

Tato stránka vyžaduje souhlas s ukládáním cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Souhlasím