Potřebujete poradit? Zákaznické centrum +420 723 216 216

Po přihlášení můžete nakupovat za lepší ceny!

Nexgen Pro

Kód: 1670042
Výrobce: Reflex Nutrition

Celkové hodnocení: 9.78/10 (hodnoceno 116 uživateli)

Akce 2 + 1 se slevou!

Nexgen PRO je již třetí vývojovou verzí navazující na dobře známý Nexgen Evolution. Tento populární produkt dodává důležité mikroelementy vrcholovým sportovcům týden, co týden! Nový Nexgen® PRO obsahuje optimální množství hořčíku, vitamínů K2-MK7, D3, chelátů a dalších účinných ergogenů. 

Sofistikovaná formulace jednotlivých složek, čistota, účinnost, kvalita a minimum pojiv (volně ložený, nelepený prášek ve formě kapsli) je garancí maximální využitelnosti. Denní dávka je na základě nejnovějších poznatků o využitelnosti vitamínů, minerálů a antioxidantů (některé vitamíny tělo nedokáže skladovat), rozdělena do tří průběžných dávek, tak aby bylo tělo zásobeno rovnoměrně během dne!
 
Obsahuje 53% doporučené denní dávky nejdůležitějšího minerálu všech špičkových atletů - hořčíku.
 
Nexgen® PRO obsahuje 375mg hořčíku v denní dávce a to v jedné z nejlépe biodostupných forem - hořečnaté soli kyseliny citronové.
 
Nejdokonalejší vitamín K2 (MK7) v naturální formě 
 
Nexgen PRO je jediným multivitaminem v celosvětovém měřítku, který nabízí biologicky aktivní formu vitamínu K2-MK7, vyrobeného fermentační technologií a ne levný syntetický vitamín K1. Některé multivitaminy mohou obsahovat formu K2-MK4, ale tato forma není zdaleka srovnatelná s formou K2-MK7, která nabízí nejvyšší biologickou aktivitu a biodostupnost v rámci všech forem vitamínu K, ale patří také cenově k těm nejdražším formám mezi vitamíny. 
 
Obsahuje 1000% doporučené denní dávky vitamínu D3 
 
Nexgen PRO dodává tělu 50mcg (2.000 IU) vitamínu D
Unikátní antioxidační štít 
 
 • DeltaGold® tokotrienoly
 • Lyc-O-Mato®, ( naturální lykopen )
 • BIOLUT™ lutein esters, ( luteinové estery )
 • Extrakt z hroznových semínek ( Proanthokyanidiny )
 • 95% Extrakt ze zeleného čaje (Polyfenoly a katechiny)
 • Selenium SeLECT® 
 • Naturální Koenzym Q10

Aditivum minerálů ve formě chelátů – nejdražší forma minerálů, maximální využitelnost.

 

Vybrané minerály: zinek, měď, mangan, molybden a chrom jsou zastoupeny v exkluzivní formě chelátu. Chelát představuje vazbu minerálu na dva „nosiče“ obvykle aminokyseliny, kdy je sevřen v tzv. kleštích (chelát = kleště) ve smyslu: AMINOKYSELINA – MINERÁL – AMINOKYSELINA. Chelát, tedy jinými slovy znamená vazbu jednoho minerálu na dvě aminokyseliny, či méně často organické kyseliny. Tím se cheláty značně liší od standardních organických a anorganických forem. Chelát představuje tedy speciální organickou formu minerálu, ve které je minerál zabudován v listech rostlin a dalších organizmů (viz. špenát, salát atd.). Z tohoto důvodu je tato forma pro náš organizmus z hlediska vstřebávání a využití nejvhodnější. 

Obsahuje kompletní B komplex včetně methylkobalaminu.

B vitamíny jsou rozpustné ve vodě a tělo je nedokáže skladovat do zásoby, to je jedním z primárních důvodů, proč se Nexgen PRO dávkuje 3 x denně s jídlem. Nexgen PRO navíc obsahuje bioaktivní formu vitamínu B 12 methylkobalamin.

Obsahuje pro-biotické kultury Lactospore®

S každou denní dávkou Nexgen PRO přijímáte stejné množsví probiotických kultur jako v jednom živémjogurtu

Jaká je výhoda kapslí? Proč je denní dávka Nexgen PRO rozdělena do tří dávek během dne?

Dnešní trh je doslova „přeplněn“ různými formami multivitaminových pilulek, zejména levných tablet, které proklamují, že nabízejí úplně vše. Pokud multivitamin obsahuje všechny vitamíny a minerály, je vše v pořádku, NEBO NE? Naneštěstí to není tak jednoduché. Přesto, že spousta multivitaminových produktů nabízí celý komplex vitamínů a minerálů, nejsou nutně jejich použité formy absorbovány a využity lidským tělem efektivně.

Dalším problémem s multivitaminovými produkty je fakt, že podstatná část těchto produktů je díky nízké pořizovací ceně nabízena ve formě „lepených“ tablet, vyráběných pomocí speciálních linek, vyrábějících tablety pod vysokým tlakem. Tyto stroje pracují s neuvěřitelnou rychlostí a jsou schopny „vychrlit“ miliony tablet za jeden den. Hlavním problémem těchto produktů je, že mohou obsahovat až 40% tzv. pomocných látek = plniva, pojiva a aditiva (lepidla a stabilizátory), takže kromě toho, že jsou k sobě jednotlivé složky lepeny a lisovány pod vysokým tlakem, což může ovlivnit jejich využitelnost, polyká navíc zákazník ročně "doslova kilogramy" zbytečných aditiv. Výhodou u tablet je samozřejmě velmi nízká pořizovací cena. Opakem jsou kapsle, kde je použit „volný“ prášek, který je šetrně zapouzdřen do želatinové tobolky.

Tento problém pokračuje u tzv. „jednorázových denních“ tablet. Zeptejte se sami sebe, zda si myslíte, že je tělo uzpůsobeno k tomu, přijmout denní dávku vitamínů a minerálů naráz v jedné tabletě? Odpověd zní samozřejmě ne, protože mnoho vitamínů, zejména B vitamíny, jsou rozpustné ve vodě a opustí Vaše tělo močí velmi rychle. B vitamíny jsou životně nezbytné pro efektivní uvolňování energie z potravy, kterou přijímáte. V případě, že přijímáte „jednorázovou denní“ multivitamínovou tabletu např. ráno se snídaní, jak je možné využít její benefit pro další dvě hlavní denní jídla? Stejné pravidlo platí pro všechny ve vodě rozpustné antioxidanty a další klíčové faktory.

Nexgen® PRO nabízí sofistikované řešení „děleného“ multivitamínu ve formě kapslí, který byl sestaven pro průběžné dávkování během dne. I když je celý proces nákladnější, tedy pokud srovnáte například „masovou“ výrobu jedné tablety versus „dělená“ dávka ve třech kapslích, je pro společnost Reflex Nutrition vždy na prvním místě využitelnost a kvalita před profitem. Navíc je prokázáno, že dávka multivitamínu rozdělená do tří části během dne je pro tělo absolutně nejlépe využitelná. Forma kapslí umožňuje také minimální ovlivnění kvality multivitamínového prášku (premixu), který je šetrně zapouzdřen v želatinové kapsli a navíc uložen v blistru, tak aby došlo k minimální znehodnocení jednotlivých bioaktivních složek.

Doporučené dávkování

Pro maximální využitelnost dávkujte 1 kapsli 3 x denně a to bezprostředně po jídle = 1 kapsle po snídani, 1 kapsle po obědě, 1 kapsle po večeři. Zapijte dostatečně vodou, nedávkujte „na lačno“.

Nutiční informace:

Počet dávek v balení: 30  3 kapsle obsahují  % DDD ( doporučené denní dávky )
 Vitmaín A (retinyl-acetát)  800ug  100%
 Vitamín D3 (cholekalciferol)  50ug  1000%
 DeltaGold®Tokotrienoly (35% tokotrienolů - z toho 84-92% delta-tokotrienolů, 8-16 gama-tokotrienolů)  10mg  *
 Vitamín K2-MK7 ( MenaquineGold®, menachinon-7)  75ug  100%
 Vitamín B1 (thiamin hydrochlorid)  20mg  1429%
 Vitamín B2 (riboflavin)  20mg  1250%
 Niacin (nikotinamid)  20mg  111%
 Kyselina Pantothenová (D-pantothenát vápenatý)  20mg  333%
 Vitamín B6 (pyridoxin hydrochlorid)  20mg  1000%
 Kyselina listová (kyselina pteroylmonoglutamová)  600ug  300%
 Vitamín B12 (methylkobalamin)  100ug  10000%
 D-Biotin  150ug  100%
 Vitamin C  200mg  333%
 Hořčík (hořečnatá sůl kyseliny citronové)  200mg  53%
 Chelát - Měď (L-aspartát měďnatý)  1000ug  100%
 Chelát - Zinek (L-methionin zinečnatý)  15mg  100%
 Chelát - Mangan (L-aspartát manganatý)  1mg  50%
 Chelát - Selen (L-seleno methionin SeLECT®)  150ug  273%
 Chelát - Chrom (pikolinát chromitý)  100ug  250%
 Bór (boritan sodný)  2mg  *
 Extrakt z lístků zeleného čaje (95% polyfenolů, 70% katechinů, 30% EGCG)  95mg  *
 Extrakt z hroznových semínek (95% Proanthokyanidiny )  95mg  *
 Quercetin  20mg  *
 Cholin (cholin bitartrát)  20mg  *
 Inositol  20mg  *
 Lykopen (Lyc-O-Mato®)  3mg  *
 Luteinové estery (Biolut®, 90% luteinových esterů - z toho 45% trans luteinu)  10mg  *
 Koenzym Q10  10mg  *
 Bioperin® 5mg  *
 Probiotické kultury LactoSpore®  50.000.000 spor  *
 Energetická hodnota ve 100g je nižší než 50 kJ ( 12 kcal )    

Složení: V jedné želatinové ( želatina, oxid železitý ) kapsli: hořečnatá sůl kyseliny citronové, kyselina askorbová, extrakt ze zeleného čaje ( 95% polyfenolů ), extrakt z hroznových semínek (95% Proanthokyanidinů), mono L-methionin zinečnatý, plnidlo – (mikrokrystalická celulóza, stearát hořečnatý), L-seleno methionin (SeLECT), Lykopen ( Lyc-O-Mato), Menaquinon-7 (MenaquineGold), tokotrienoly ( DeltaGold - 35% tokotrienolů - z toho 84-92% delta-tokotrienolů, 8-16 gama-tokotrienolů) - zdroj Annatto, maltodextrin, quercetin, nikotinamid, pyridoxin hydrochlorid, riboflavin, cholekalciferol, panthotenát vápenatý, cholin bitartrát, inositol, thiamin hydrochlorid, boritan sodný, lutein ve formě Biolut ((Aksamitník vzpřímený květ ( 90% luteinových esterů - z toho 45% trans luteinu)), L-aspartát měďnatý, koenzym Q10, Lactospore – probiotické kultury, L-aspartát manganatý, extrakt z černého pepře (Bioperine), protispékavé látky – dioxid křemičitý, retinyl-acetát, pikolinát chromitý, kyselina pteroylmonoglutamová, D-biotin, methylkobalamin.

Čím se Nexgen® liší od konkurence?

Obsahuje kvalitní vitamin K2. Vitamín K2 je biologicky nejaktivnější forma vitamínu K. Byl nalezen v japonském fermentovaném sojovém jídle Natto, a je velmi zajímavý pro vědeckou oblast.

Doporučené dávkování:

 • Dávkujte 1 kapsli denně s jídlem. (Pozn.: originální etiketa výrobce doporučuje 1 kapsli 3 x denně s jídlem, česká etiketa je upravena dle norem EU).

 

Upozornění: Dodržujte doporučený postup dávkování! Nevhodné pro děti a mladistvé do 16 let. Není určeno pro těhotné a kojící ženy, konzultujte s lékařem. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nenahrazuje pestrou stravu a zdravý životní styl. Skladujte na suchém místě. Nevhodné pro vegetariány. Suroviny mohou pocházet ze zemí mimo VB.

 

90 Kapslí 599 Kč

Počet dávek: 90 (cena dávky: 7 Kč)

Při koupi 2 kusů dostanete 1 se slevou

+ -

Hodnocení

Celkové hodnocení: 9.78/10 (hodnoceno 116 uživateli)

Přidat hodnocení

Vaše hodnocení:

 • 10
 • 1
 • Jan Jungwirth 26.07.2018
  10/10
  Mám 74kg a stačí mi ji 1 tableta denně. Topovka
 • Michal Kučera 14.06.2018
  10/10
  Doporučuji! Beru 3x denně.
 • Jan Sigmund 12.06.2018
  10/10
  Skvělej Mulťák, s bezkonkurenčním složením v chelátech. Beru k tomu ještě zvlášť vit. C a rýmička s kašlíčkem se mi vyhýbá velkým obloukem. Určitě doporučuju. Základem je, být zdravý uvnitř.

Naposledy prohlížené produkty

Tato stránka vyžaduje souhlas s ukládáním cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Souhlasím