Potřebujete poradit? Zákaznické centrum +420 723 216 216

Po přihlášení můžete nakupovat za lepší ceny!

Fitness Roller PS 4050

Kód: 1620008
Výrobce: Power System

Celkové hodnocení: 8/10 (hodnoceno 2 uživateli)

Fitness Foam Roller pěnový válec je spolehlivá a účinná masážní pomůcka pro zlepšení celkové pohyblivosti, zvýšení svalového rozsahu,zlepšení rovnováhy a chůze.

Speciální design tohoto výrobku umožňuje cílenou masáž a celkovou svalovou integraci. Je určený pro automasážní uvolňovací techniky - uvolnění a relaxaci namožených a ztuhlých svalů při a po tréninku, snížení bolestivosti svalového systému a kloubů, zvýšení cirkulace krve a obnovení elasticity ve svalech. Pravidelné použití snižuje riziko zranění, napomáhá zotavení ze zranění a připravuje svaly na nadcházející zátěž a maximální výkon.

Fitness Foam Roller pěnový válec je navržen tak, aby vydržel neustálé, těžké a opakované použití, aniž by se poškodil. Je vyroben z kvalitní pěny EVA a tvrdého dutého jádra z materiálu ABS (polymer akrylonitrilu, butadienu a styrenu), odolnému vůči mechanickému poškození. Pevný dutý střed tak poskytuje robustní konstrukci s dlouhou životností.

Válec má typický 3D povrch, který simuluje ruku maséra - široké ploché tvary simulují dotyk dlaně, dlouhé duté tvary simulují dotyk prstů a malé pevné tvary konečky prstů. Tyto materiály vytvářejí vysoce odolný produkt, ideální pro nezbytné každodenní cvičení a masáž.

Rozměry: 33x14cm

592 Kč

Černá
+ -

Hodnocení

Celkové hodnocení: 8/10 (hodnoceno 2 uživateli)

Přidat hodnocení

Vaše hodnocení:

  • 10
  • 1
  • Jakub Říha 21.03.2017
    6/10
    Tento roller nepatří mezi ty příjemnější. Výstupky jsou příliš agresivní a používání je spíše bolestivé, než uvolňující. Navíc jsou výstupky daleko od sebe a při pohybu po podložce roller drncá a má tendence se zastavovat – pohyb není plynulý. Osobně spíše negativní hodnocení, raději bych si připlatil za kvalitnější a s lépe navrženými a rozloženými výstupky.

Naposledy prohlížené produkty

Tato stránka vyžaduje souhlas s ukládáním cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Souhlasím