Potřebujete poradit? Zákaznické centrum +420 723 216 216

Po přihlášení můžete nakupovat za lepší ceny!

Bulgarian Tribulus

Kód: 1860002
Výrobce: Vemoherb

Celkové hodnocení: 6.2/10 (hodnoceno 5 uživateli)

Originální bulharský Tribulus Terrestris s garantovaným obsahem 60% protodioscinu

Hlavním benefitem originálního bulharského VemoHerb Tribulus je vysoký obsah steroidního saponinu Protodioscinu ( standardizace na 60% ), což je v současné době v rámci celosvětového měřítka jeden z nejsilnějších dostupných extraktů z obsahem Protodioscinu na trhu ( POZOR – nezaměňovat s celkovými saponiny!) Standardizovaný obsah Protodioscinu je garancí nízkého obsahu ostatních méně účinných saponinů jako je Protogracilin a další, dále je limitován obsah flavonoidů ( vždy pod 10% ) a taninů ( vždy pod 10% ).

Originální  bulharský Tribulus, skutečná garance účinku!

Ne každý ví, že Tribulus Terrestris je rostlina, kterou můžeme nalézt v několika částech světa, jako jsou USA, jižní Amerika, Mexiko, Španělsko, Indie, Čína a Bulharsko. Ještě méně je veřejnosti známo, že bulharský Tribulus má úplně jiné vlastnosti, než Tribulus z ostatních částí světa. Originální bulharský Tribulus obsahuje 40-60x vyšší množství Protodioscinu v sušině oproti Tribulusu z ostatních částí světa. Z tohoto důvodu je také bulharský Tribulus jako surovina několikanásobně dražší.  Uvedený rozdíl ve složení je dán odlišným genotypem rostliny, obdobím sklizně atd. Proto je také např. činský nebo indický tribulus využíván k odlišným účelům jako je diuretické působení atd.  U těchto produktů není garantován obsah Protodioscinu, ale jsou obvykle uváděny pouze celkové saponiny, protože obsah Protodioscinu je minimální.

Jak poznám originální bulharský Tribulus?

V současné době existují v Bulharsku pouze dva hlavní producenti nabízející extrakty s vysokým obsahem  Protodioscinu: VemoHerb Tribulus (60% Protodioscin ) a Sopharma Tribestan ( průměr 54-55% Protodioscin/Protogracilin ). Společnost Vemo99 Ltd. ( 1996 ) je držitelem speciální technologie na extrakci Tribulus Terrestris s garantovaným obsahem 60% čistého Protodioscinu.

POZOR – nikdy nezaměňujte obsah čistého Protodioscinu s  obsahem celkových saponinů. Saponiny jsou pouze všeobecným pojmem, takže např. i 95% extrakt s obsahem saponinů, může obsahovat pouze 1,5% Protodioscinu! Důvodem je zmíněný původ suroviny.

Nutriční informace: 

 Počet dávek v balení: 11-30  1 kapsle obsahuje
 Standardizovaný extrakt bulharského Tribulus Terrestris s obsahem 60% futostanolového saponinu, determinovaného jako Protodioscin  200mg
 Energetická hodnota  je nižší než 50kJ / 12kcal  

Složení 1 veganské kapsle: Tribulus Terrestris extrakt, další složky (250 mg): mikrokrystalická celulóza, protispékavé látky stearan hořečnatý a fosforečnan vápenatý.

Doporučené dávkování:

 • Základní dávka je 3 – 6 kapslí denně ve třech dávkách po 1-2 kapslích. Zapijte dostatečně vodou.


Další možnosti dávkování:

 • Silové sporty a kulturistika: 8-týdenní kůra

 • VemoHerb Tribulus je doporučováno dávkovat v osmitýdenních kůrách s dvoutýdenní přestávkou. Plná denní dávka je 10-15 mg na 1kg tělesné hmotnosti, rozdělená do tří dávek během dne.

 • Pokud je Vaše hmotnost například 80kg, je Vaše dávka 800 – 1200mg denně = 4 – 6 kapslí denně, to znamená 3 x denně 1-2 kapsle.

 • Pokud je Vaše hmotnost například 100kg, je Vaše dávka 1000 – 1500mg denně = 6 – 8 kapslí denně, to znamená 3 x denně 2 - 3 kapsle.

 • Po ukončení osmitýdenní kůřy, doporučujeme dvoutýdenní přestávku, následně  doporučujeme celý cyklus zopakovat.

90 Kapslí 675 Kč

Počet dávek: 45 (cena dávky: 15 Kč)

+ -

Hodnocení

Celkové hodnocení: 6.2/10 (hodnoceno 5 uživateli)

Přidat hodnocení

Vaše hodnocení:

 • 10
 • 1
 • Tomáš Hubáček 03.01.2017
  2/10
  No co k tomuto suplementu napsat? A si co hezky kluci popsali velmi hezky na svém starším videoblogu na téma tribulusu. Předně - nemějte velká očekávání! Je mně 40let, takže u mě by se dalo říci, že to má smysl a ideální cílová skupina, ale bohužel... Při svých 96 kg beru dle doporučení výrobce 6 tobolek (3x po 2 tobolkách) každý den po jídle. Po měsíční kůře výsledek blížící se téměř k NULE. Možná pociťuji lehce zvýšenou agresivitu. Nicméně z hlediska posilování pro mě žádný efekt, z hlediska zvýšeného libida také NIC. Jedině bych musel asi zaexperimentovat se zvýšenými dávkami, ale upřímně - za cenu tohoto suplementu, ani náhodou. Sečteno, podtrženo Tribulus jako produkt na mě nezanechal žádný efekt a do budoucna ho již do své suplementace nebudu rozhodně zařazovat.

Naposledy prohlížené produkty

Tato stránka vyžaduje souhlas s ukládáním cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Souhlasím