Potřebujete poradit? Zákaznické centrum +420 723 216 216

Po přihlášení můžete nakupovat za lepší ceny!

CarneCarn

Kód: 1070002
Výrobce: Carne Labs

Celkové hodnocení: Zatím nebylo hodnoceno

L-KARNITIN objeven v mase zvířat v roce 1906/. Chemická struktura popsaná v roce 1927. Označen jako kvartérní amin a také nazýván vitamin BT /označení T bylo přidáno podle moučného červa Tenebrio molitor/, který ke své existenci potřebuje karnitin.L-karnitin je přenašeč mastných kyselin do matrix mitochondrií Hlavní funkcí karnitinu je dodávání energie pro srdeční svalstvo, které tak získává většinu energie pro svou činnost. Karnitin je v těle syntetizován ze dvou essenciálních aminokyselin, lyzinu a methioninu, k jeho tvorbě je však zapotřebí vitamínu C, pyridoxinu, niacinu a železa. Karnitin je tedy látka tělu vlastní, která se asi z 30% syntetizuje v organizmu /proto není vitamín, ale vitagen/. Karnitin ovlivňuje lipidový profil v krvi i v jiných tkáních. Po podávání karnitinu 30mg./kg. tělesné váhy u špičkových sportovců byl zaznamenán signifikantní úbytek podkožního tuku za 3 týdny,zatím co tělesná hmotnost se nezměnila. Vysoký obsah tuku v dietě snižuje plazmatické hladiny karnitinu a zvyšuje jeho močovou exkreci. Karnitin zlepšuje funkci jater, přispívá totiž k detoxikaci amoniaku, zvyšuje syntézu urey z amoniaku. Karnitin zlepšuje i pohyblivost spermií. Užíváním karnitinu lze zvýšit sportovní výkon -zvýšením svalového výkonu, ale k tomu není jen důležité množství karnitinu, ale především délka aplikace. Ke zvýšení sérového karnitinu dochází relativně brzy, ke zvýšení svalového karnitinu je zapotřebí doba několika týdnů. Ani 15 gramů karnitinu nevyvolá toxické příznaky, ideální příjem karnitinu jsou 1-3g./den/, muži s větší aktivní svalovou hmotou, by mohli užívat i vyšší dávky karnitinu.

PALATINÓZA(isomaltulóza) je disacharid vyráběný enzymaticky ze sacharózy.Má nízký glykemický index(GI) jen 32.To vede k nízkému nárůstu hladin glukózy v těle a inzulínu. Nízký glykemický index může být proto užitečný pro snížení rizika nadváhy a obezity.Palatinóza vykazuje vynikající stabilitu v nápojích a velmi dobrou rozpustnost Konzumace potravin/nápojů obsahujících isomaltulózu místo cukru vede k omezení nárůstu hladiny glukózy v krvi po jejich konzumaci v porovnání s potravinami nápoji obsahujícími cukr.

Bez

 • Náhradních sladidel
 • Volné fruktózy
 • Volné glukózy
 • Sacharózy
 • Barviv
 • Nízká reakce na inzulín
 • Nízká hladina glukózy v krvi
 • Postupné uvolňování palatinózy

 

Nutriční hodnoty:

   20ml obsahuje  100ml obsahuje
 L- Karnitin báze  2000mg  10000mg
 Palatinóza  3000mg  15000mg

 

Složení: Čištěná voda, palatinóza,L-karnitin báze,regulátor kyselosti: kyselina citronova,čtyři samostatné příchutě (aroma,malina,pomeranč,citron,jablko) konzervant:Sorban draselný,benzoan sodný

 

Doporučené dávkování:

 • 5 - 10 ml ráno nalačno, nebo 30 až 40 minut před dopoledním výkonem. .Odpoledne 5 - 10 ml nebo 30 až 40 minut před výkonem.V době volna 5-10 ml ráno nalačno a 10 ml odpoledne.

1000 Mililitrů 398 Kč

Počet dávek: 100 (cena dávky: 4 Kč)

Malina
+ -

1000 Mililitrů 398 Kč

Počet dávek: 100 (cena dávky: 4 Kč)

Jablko
+ -

Hodnocení

Celkové hodnocení: Zatím nebylo hodnoceno

Přidat hodnocení

Vaše hodnocení:

 • 10
 • 1

Naposledy prohlížené produkty

Tato stránka vyžaduje souhlas s ukládáním cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Souhlasím