Potřebujete poradit? Zákaznické centrum +420 723 216 216

Po přihlášení můžete nakupovat za lepší ceny!

Beast Virus

Kód: 1100002
Výrobce: Czech Virus

Celkové hodnocení: 8.81/10 (hodnoceno 16 uživateli)

BEAST VIRUS NEJLEPŠÍ PŘEDTRÉNINKOVKA NA TRHU?

BEAST VIRUS je jednoduše nejlepší před tréninkový suplement na českém trhu se suplementy. Obsahuje 9 perfektních synergicky fungujících látek, které jsou obsaženy v nejčistší formě a v optimálních dávkách (nebo dokonce vyšších, pokud nám to zákon dovolil!!) pro tvůj nejlepší trénink všech dob! Všechny látky použité do BEAST VIRU jsou laboratorně testovány v České Republice nebo Anglii.

Oproti ostatním předtréninkovkám, které obsahují „patentované složení“, BEAST VIRUS je kompletně transparentní. Obsah každé látky je naprosto zveřejněn. Nakonec je to tvoje tělo, do kterého suplement dáváš, proto si zasloužíš vědět, že dostáváš jen to nejlepší! Každý suplement tvoříme s touto myšlenkou: vytvořit naprosto funkční a co nejčistší suplement, který bychom klidně podali své rodině k užití.

PŘEDTRÉNINKOVÁ FORMULE BEAST VIRUS

Obsahuje masivních 9 aktivních ingrediencí. Nejzajímavějším aspektem je to, že každá ingredience v Beast Viru je výzkumy ověřená na zlepšení výkonu a je také obsažena v optimální dávce pro maximální výsledky. Stejně zajímavé je to, že je složení BEAST VIRU naprosto transparentní. Všechny látky a jejich obsah jsou zveřejněny, takže přesně víš, kolik se ti čeho dostává. Nemáme žádné tajemství s BEAST VIREM!

BEAST VIRUS formule obsahuje výkonné látky, například: Citrulin Malát (6g), Beta-Alanin (3g), Taurin (1.8g), Cholin Bitartrát (0.75g), L-Tyrosin (0.65g), Kofein (0.2g), Hořký pomeranč (0.1g – obsahuje 10 mg synefrinu), DMAE Bitartrát (0.054g – obsahuje 20mg DMAE) a černý pepř (standardizovaný extrakt s 95% piperinu).

To dělá společně s minimem sladidla (sukralóza) a přírodním ochucovadlem a barvivem (extrakt z červené řepy) celých 13.1 gramů látek, které tvoří jednu dávku! Nová verze je navíc z většinové části slazena steviol-glykosidy (sladidlo z rostliny stévie - přírodního původu).

Žádný jiný předtréninkový suplement na českém trhu neobsahuje tolik funkčních, synergicky působících látek. BEAST VIRUS je záruka skvělého tréninku!

VÝROBA A LÁTKY

Všechny látky v BEAST VIRU jsou laboratorně testované na čistotu a zakázané látky. Výroba poté probíhá ve firmě s více než 20-ti letou tradicí s potravinovými doplňky a vlastní certifikát kvality ČSN EN ISO 9001:2009.

LÁTKY POD DROBNOHLEDEM

 • Citrulin se v těle přeměňuje na Arginin a dalé na oxid dusnatý (NO). Podle výzkumu dokáže citrulin navýšit hladinu Argininu a NO v těle lépe, než samotný arginin. Arginin se v těle ještě dále rozkládá, zatím co Citrulin už je připraven k absorbci a použití. Citrulin Malát ověřeně zlepšuje energie, podle průzkumu zlepšuje ATP o 35%.
 • Beta-Alanin zlepšuje sílu, výbušnost, výdrž a zotavení. Dokonce podle některých studií pomáhá se snížením tuků a nárustem svalů.
 • Taurin zlepšuje výdrž a svalovou sílu. Dokáže také zvýšit produkci oxidu dusnatého (NO). Cvičením se zásoby taurinu vyčerpávají, čímž přímo působí na snížení síly a výdrže, proto je vhodné brát taurin před každým tréninkem.
 • Cholin hraje důležitou roli v mozkové, nervové a svalové funkci. Zvyšuje fungování mozku, zlepšuje náladu, vylepšuje reakční dobu a pomáhá se soustředěním. Působí synergicky s kofeinem a L-Tyrosinem, přináší čistou psychickou stimulaci a zabraňuje poklesu výdrže.
 • L-Tyrosin zvyšuje ostražitost, soustředění, náladu a energii při intenzivním cvičení, nejlépe v kombinaci s kofeinem. Kofein dokáže zlepšit sílu, výdrž a oddaluje únavu během cvičení.
 • Kofein také podporuje produkci oxidu dusnatého (NO). Výborně se doplňuje se Synefrinem a L-Tyrosinem.
 • Extrakt z kůry hořkého pomeranče (10 mg synefrinu) okamžitě navyšuje využívatelnou energii a stimuluje organismus. Působí termogenně a synergicky s kofeinem.
 • DMAE zlepšuje náladu, psychickou energii, pamět i kvalitu spánku.
 • Extrakt z černého pepře (95% piperinu) zlepšuje absorbci ostatních látek o 30 až 2000%.

 

Účinná látka Ve 100G / V DÁVCE
CITRULIN-MALÁT 2:1 45,57 G / 6 G
BETA-ALANIN 22,79 G / 3 G 
TAURIN 13,86 G / 1,8 G
CHOLIN BITARTRÁT 5,70 G / 0,75 G
L-TYROSIN 4,97 G / 0,65 G
KOFEIN 1,59 G / 0,2 G
HOŘKÝ POMERANČ* 0,081 G / 0,01 G
DMAE BITARTRÁT** 0,41 G / 0,05 G
ČERNÝ PEPŘ*** 0,038 G / 0,005 G
 

*extrakt z kůry - 10mg synefrinu-v 1 dávce

**obsah DMAE 20mg-v 1 dávce

***standardizovaný extrakt 95% Piperinu

Další látky ve složení: steviol-glykosidy (sladidlo z rostliny stévie - přírodního původu), sukralóza (sladidlo), stearan hořečnatý (rostlinný původ - protispékavá látka), aroma (jablko, malina), červená řepa (barvivo)

Doporučené dávkování:

 • Smíchejte jednu dávku (13.1g) s 250ml vody a užijte 15 minut před výkonem. Před požitím řádně promíchejte.
 • Gramáž jedné odměrky: 13 gramů

 

Upozornění: Není určeno pro děti, mladistvé do 18let, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Skladujte v suchu v teplotě do 25°C mimo přímé sluneční záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Předtréninkový doplněk stravy vhodný pro sportovce se sladidlem a vysokým obsahem kofeinu. Určeno pro zvláštní výživu. Nenahrazuje pestrou stravu. NIKDY NEPŘEKRAČUJTE DOPORUČENOU DÁVKU!

395 Gramů 749 Kč

Počet dávek: 30 (cena dávky: 25 Kč)

Mandarinka
+ -
Kyselé jablko, Malina
+ -

13 Gramů 35 Kč

Počet dávek: 1 (cena dávky: 35 Kč)

Mandarinka
+ -
Kyselé jablko, Malina
+ -

Hodnocení

Celkové hodnocení: 8.81/10 (hodnoceno 16 uživateli)

Přidat hodnocení

Vaše hodnocení:

 • 10
 • 1
 • Jiří Trojan 08.02.2018
  9/10
  TOP v kombinaci s Czech Virus m3/s Pump.
 • Vratko Slabej 06.01.2018
  10/10
  Za 1.Chcem upozorniť na to, že môj názor není ovplyvnený Filipom 2.Mal som Agrezz, Hellgel,Gymbeam Thor, N1, N1Shot, Nitrox Pump, a Beast Vírus 3.Beast Virus v príchutí kyslé jablko, malina aj mandarínka,mandarínka mi prišla trošku silnejšia, tak ako hovoril aj Filip 4.Hodnotím v 13 gramoch, čiže v rovnej( nekopcovitej odmerky) 5.Mal som dlhodobé odstupy od každého nakopávaču 6.Nepijem kávu 7.Mal som vždy 3 hodiny rozostavaný medzi jedlom a nakopávačok. BEAST FUNGOVAL NAJLEPŠIE SPOMEDZI VŠETKÝCH, AJ KEĎ AGREZZ BY MAL BYŤ PODĽA ZLOŽENIA LEPŠÍ, NEPRIŠLO MI TAK :-)
 • 12.10.2017
  9/10
  Stridam prubezne s Nitrox Pump, pusobi na me obe zhruba stejne. Ale CV ma lepsi chut :)

Naposledy prohlížené produkty