Jste zde

Napsal: admin

Supertrenér.cz

Jsme tým osobních trenérů s dlouholetými zkušenostmi. Působíme ve fitness centrech v Českých Budějovicích. Nabízíme cvičební programy zaměřené na hubnutítvarování postavy a nabírání svalové hmoty, včetně jídelníčků k tomu uzpůsobených. 
Veškeré naše zkušenosti, které předáváme klientům máme sami na sobě odzkoušené a tudíž dokážeme nabídnout velmi rozmanitou nabídku služeb oproti tzv. “rychlotrenérům” bez osobních zkušeností, kteří vlastní pouze trenérský kurz.

Pokud nejste z Českých Budějovic či okolí a přesto máte zájem o naše služby a spolupráci, tak nevadí, váš stravovací nebo cvičební plán vypracujeme na dálku přesně na vaši míru dle vámi zadaných údajů, které nám vyplníte v našem online formuláři. Více info Objednávka služeb. Na Základě odeslaného formuláře, obdržíte výzvu k platbě a po zaplacení vybrané služby se Vám budeme věnovat. Každý náš klient má 3měsíční spolupráci zdarma, jelikož nám jde o kvalitu a výsledek. Nyní již s námi hubne či tvaruje svou postavu dle svých snů více jak 2000 spokojených klientů. 

O projektu Supertrener.cz

Jak funguje spolupráce s námi a co nabízíme

Potřebujete sestavit trénink, jídelníček nebo suplementační plán přímo na míru? Potřebujete nabrat svalovou hmotu, zhubnout, zvýšit sílu nebo dynamiku? Chcete se profesionálně připravit na soutěž? Navrhujeme Vám spolupráci s námi. Vyvarujete se tak chybným krokům a poznáte sami, že jste opravdu v profesionálních rukouch. Pomůžeme Vám ke splnění vašich cílů!

Jak jídelníčky a tréninky sestavujeme a jaké výhody Vám nabízí náš e-shop?

Shlédněte video o tom, jak přistupujeme k sestavování jídelníčků a tréninkových plánů a jaké další výhody nabízí náš e-shop shop.kulturistika.com.

Základní nabídka služeb a cen Supertrener.cz

Jídelníček + trénink 1390Kč / 56Euro
  • Tento program zahrnuje sestavení tréninku a jeho doplnění o jídelníček včetně suplementačního plánu.
Jídelníček 990Kč / 40Euro
  • Sestavíme Vám podrobný stravovací a suplementační plán přesně na míru podle Vašeho cíle, kterého chcete dosáhnout. Například nabrání svalové hmoty nebo odstranění přebytečného tuku.
Trénink 590Kč / 24Euro
  • Sestavíme Vám podrobný trénink pro různý cíl, kterého chcete dosáhnout (nabrání svalové hmoty, odbourání přebytečného tuku, zvýšení síly, zvýšení dynamiky, vytrvalosti, rychlosti a podobně v jednotlivých druzích sportů)
Sacharidové vlny 1590Kč / 64Euro
Sacharidové vlny + trénink 1890Kč / 76Euro
  • Pokud máte zájem o tzv. sacharidové vlny, nabízíme dvě varianty a to samostatné sacharidové vlny nebo sacharidové vlny s tréninkem. Zde bychom Vám z našeho profesionálního hlediska doporučovali volbu sacharidových vln s tréninkem, pokud s nimi nemáte žádné zkušenosti, jelikož každý den je zcela rozdílný především na příjem sacharidů a dle tohoto se volí a řídí patričné tréninkové dny. Sacharidové vlny je dobré zvolit, pokud chcete svou postavu tzv. "vyšperkovat" a zbavit jí posledních přebytečných tuků. Sacharidové vlny užívají sportovci v kulturistice a fitness před soutěží, aby docílili odstranění téměř veškerého tuku a nyní se tato oblíbená varianta hubnutí dostává i mezi běžnou veřejnost.
  • Celý tento program je mnohem náročnější na zpracování než klasický jídelníček určený k hubnutí (kalorický deficit) nebo určený k nabírání a tudíž cena je o něco vyšší. Věříme však, že mnozí z Vás po jedné z těchto variant sáhne, pokud chce opravdu svou formu doladit do samotných detailů a již za sebou nějaký hubnoucí klasický jídelníček má.
Objem "alá Robert" 2290Kč / 92Euro
Dieta "alá Robert" 2290Kč / 92Euro
  • Každý klient, který si vybere službu Objem či dieta "alá Robert" dostane možnost jet naprosto stejným stylem jako právě Robert objem či dietu. Tyto programy zahrnují kompletní přípravu, kde dostanete přesný jídelníček, jaký používá Robert, dále dva tréninkové cykly a 5měsíční spolupráci. Samozřejmě jídelníčky budou přesně ušité na míru dle vašich tělesných dispozicí, ovšem budete mít stritkní výběr zvolených potreavin v jídelníčku, jaké přesně používá Robert.
Trénink pro chlapy 390Kč / 15Euro
  • Pokud chcete opravdu tzv. HARDCORE trénink, tak zvolte tuto službu. Podmínka je však, že jste pokročilý cvičenec a máte naproto perfektně zvládlou techniku základních cviků dřep, mrtvý tah, benchpress.
Dárkový poukaz "trénink" 590Kč / 24Euro
Dárkový poukaz "jídelníček" 990Kč / 40Euro
Dárkový poukaz "Sacharidové vlny" 1590Kč / 64Euro
Dárkový poukaz "Sacharidové vlny + trénink" 1890Kč / 76Euro
Dárkový poukaz "Objem alá Robert" 2290Kč / 92Euro
Dárkový poukaz "Dieta alá Robert" 2290Kč / 92Euro

Jak si můžu objednat takovou službu?

Není nic lehčího než přejít kliknutím na tento odkaz na online formulář nebo klikněte na zelené tlačítko v pracé části webu "objednávka služeb". Přejdete následně na stránku, kde po Vás budeme chtít nějaké základní údaje. Doporučujeme vyplnit co nejvíce informací. 

Po odeslání formuláře vyčkejte na výzvu k platbě, která Vám dorazí na Vámi zadaný email, který jste zadali ve formuláři. Po zaplacení služby Vaší žádost, kterou u nás budeme mít předáme ke zpracování. V případě potřeby Vás budeme ještě kontaktovat např. k doplnění či upřesnění některých detailů apod. Dále vyčkejte na zaslání zpracovaných materiálů. Vše obdržíte taktéž na Vámi zadaný email ve formátu .doc

Garance 3 měsíční spolupráce v ceně!

Dále Vás chceme upozornit, že po vypracování Vámi vybrané služby spolupráce s námi nekončí. Garantujeme Vám spolupráci 3 měsíce, kdy s námi můžete konzultovat průběh a výsledky z Vašeho sportovního snažení. Takovéto služby Vám jen tak nikdo jiný nenabídne a my se opravdu snažíme, aby v rámci společného projektu Supertrener.cz jsme byli bezkonkurenční v oblastech trenérství a správných skladeb účinných a velmi kvalitně propracovaných jídelníčků.

Objednávku našich služeb můžete uskutečnit jednoduchým přechodem na tuto stránku>>>