Potřebujete poradit? Zákaznické centrum +420 723 216 216

Po přihlášení můžete nakupovat za lepší ceny!

Nejnovější články

Výživa

Hořčík a zinek - důležité duo ve vaší suplementaci

15.08.2018/Vše o suplementech/ 426x

Zinek a hořčík mají zásadní podíl na zvyšovaní Vaší výkonosti. Dokonce podporují spalování tuku a jsou zcela zásadní pro imunitu. Žádný NO booster ani BCAA nebudou mít na Vaši výkonost takový vliv jako dostatečná saturace mikroživinami. Pokud trpíte nedostatkem některé z mikroživin, budou Vám veškeré pokročilé suplementy úplně k ničemu.

Výživa

Typy tělesného tuku. Znáte je?

07.08.2018/Vše o suplementech/ 1084x

Tuk je jenom dalším tělesným orgánem. Nemá přesně určené místo jako srdce nebo játra, ale chová se jako orgán, protože má specifické funkce. Jednou z nich je skladování kalorií, další je vyplavování hormonů, které řídí metabolizmus. Více již v našem novém článku.

Výživa

Vitamín B12

30.07.2018/Vše o suplementech/ 4012x

Chodí mi docela často dotazy na injekční aplikaci vitamínu B12 pro zlepšení svalové hmoty a síly. Pokusím se pár poznatků shrnout do následujících vět.

Výživa

Co užívat před tréninkem? Serious Pre je vše co potřebuješ! - Recenze

16.07.2018/Vše o suplementech/ 1085x

Představujeme Vám opravdový ALL IN ONE předtréninkový produkt pro seriózní sportovce. SERIOUS PRE není žádný “nakopávač”. Jedná se o preparát pro atlety, kteří milují trénink a chtějí dosáhnout maximálních výsledků. Umožní vám jít na trénink s čistou hlavou a maximálním zaměřením !

Výživa

Který typ syrovátkového proteinu je nejlepší?

14.06.2018/Vše o suplementech/ 1164x

Opravdu potřebuji proteinový nápoj po tréninku? Nabízí se nám mnoho různých informací. Zejména na internetu pak najdeme spoustu zdrojů s všelijakými návody a informacemi, často i mylnými, špatně interpretovanými, případně účelově upravenými.

Výživa

Vyhlášení soutěže o protein a BCAA řady BLADE od HiTec Nutrition

01.06.2018/Vše o suplementech/ 828x

Máme pro Vás seznam výherců, kteří se zúčastnili naší soutěže o produkty z řady BLADE od značky HiTec Nutrition. Pojďme si výherce představit.

Tato stránka vyžaduje souhlas s ukládáním cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Souhlasím