Potřebujete poradit? Zákaznické centrum +420 723 216 216

Po přihlášení můžete nakupovat za lepší ceny!

Vojtěch Koritenský - JDI ZA SVÝMI SNY A NIKDY SE NEVZDÁVEJ!!

Český profesionální kulturista Vojtěch Koritenský se připravuje na nadcházející soutěžní sezónu, kterou spojí s profesionální ligou IFBB Jima Miniona.

Kdy a kde se tento sportovec sponzorovaný společností Extrifit ukáže zatím neprozradil. Určitě by však chtěl přožít úspěšnější sezónu, než-li byla ta loňská.
Během ní se totiž dokázal téměř pravidelně probojovávat do TOP 5, bohužel mu však jen o vlásek unikla kvalifikace na soutěž Olympia 212 Showdown, která je vrcholem každé soutěžní sezóny.

Světlo světa v těchto dnech spatřilo Vojtovo nové motivační video, z něhož vyplývá jedno jediné - JDI ZA SVÝMI SNY A NIKDY SE NEVZDÁVEJ! ZVEDNI PRDEL A MAKEJ!!


Hodnocení článku:
  • 10
  • 1
Sdílejte s přáteli:
Tisk článku:
O autorovi:
František Randáček

František Randáček

Šéfredaktor magazínu Kulturistika.com. Starám se především o aktuality ze světa Kulturistiky a fitness a píši reportáže z domácích a zahraničních soutěží v kulturistice.

Diskuze

Související články

Kulturistika

Fitness coury a riziko sociálních sítí

14.03.2018/ 1081x

Rád se podívám na hezké ženské tělo (jako každý chlap) nebo rád sleduji pokrok holek, co opravdu makají ve fitku, ale musí to mít trochu elegance nebo musí být vidět velký kus práce na vlastním těle.

Kulturistika

Pro (naprosté) začátečníky

09.10.2009/ 1457x

Je jako objevitel na cestě do neprobádaných končin. Nerozumí jazyku, nezná zákonitosti a logicky se dopouští mnoha chyb. Tenhle článek je určený všem, kteří se odvážili do posilovny vstoupit úplně poprvé.

Kulturistika,…

Měňte svoje sny ve skutečnosti!

09.08.2017/ 378x

Neustále začínáte a nikdy nedosáhnete vysněnému cíli? Tak přesně pro Vás je tento článek.

Tato stránka vyžaduje souhlas s ukládáním cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Souhlasím