Potřebujete poradit? Zákaznické centrum +420 723 216 216

Po přihlášení můžete nakupovat za lepší ceny!

Strongman Eddie Hall v Guinnessově knize rekordů!

Svět strongmanů je plný síly, metráků až tun nazvedaného železa a jiných břemen, kvanta jídla, a překonávání rekordů.

Jeden takový rekord má na svém kontě Eddie Hall. Tomu se totiž podařilo při mrtvém tahu od země odlepit neuvěřitelných 500 kilogramů! Právě tento rekord, jenž se stal novou metou pro další odvážlivce, si zasloužil zápis do Guinnessovy knihy rekordů!

Níže se můžete podívat na video, v němž se Eddie rozpovídal o tom, jaké to je se nesmazatelným písmem zapsat do historie silných mužů, jak velké úsilí s sebou nese taková váha, nebo například co vše takový pořízek spořádá během dne k jídlu.

Eddi Hall - světový rekord v mrtvé tahu = 500 kg:

Eddie Hall - jak jsem od země odlepil 500 kg!

Zdroj:
www.youtube.com

Hodnocení článku:
  • 10
  • 1
Sdílejte s přáteli:
Tisk článku:
O autorovi:
František Randáček

František Randáček

Šéfredaktor magazínu Kulturistika.com. Starám se především o aktuality ze světa Kulturistiky a fitness a píši reportáže z domácích a zahraničních soutěží v kulturistice.

Diskuze

Související články

Silové sporty

Jiří Tkadlčík "Není snadné cesty"

15.06.2015/ 2268x

Dnešní videorozhovor, se nese opět v duchu těžkých vah a mým hostem není nikdo jiný než Jiří Tkadlčík, Český strongman a powerlifter, který je ve své váze a kategorii do 105 kg, nejspíše nejvýraznější osobností z řad českých silových sportovců.

Silové sporty

Jirka Tkadlčík ovládl Jižní Ameriku!

22.04.2018/ 82x

V pátek 20. dubna se v Jižní Americe uskutečnila soutěž Arnold Classic South America, na které startoval i náš nejznámější strongman Jiří Tkadlčík, jenž ovládl kategorii do 105 kilogramů!

Silové sporty

Ed Coan

24.10.2017/ 74x

Jestli mě někdy někdo ohromil, pak je to určitě Ed Coan. Lifter který ve svém sportě dominoval stejně, jako by dominoval sprinter, který zaběhne 100 metrů v čase pod 9 sekund a nebo skokan o tyči, který se přehoupne přes 7 metrů!

Tato stránka vyžaduje souhlas s ukládáním cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Souhlasím