Potřebujete poradit? Zákaznické centrum +420 723 216 216

Po přihlášení můžete nakupovat za lepší ceny!

Tvrdý trénink zad v podání Branche Warrena

Americký profesionál Branch Warren byl ve světě kulturistiky vždy synonymem pro slovo HARDCORE, a to jak co se tréninku týče, tak i v vzezření jeho postavy! Ani dnes, když jsme jej již delší dobu neviděli na soutěžním pódiu, tomu není jinak!

Branch nikdy nedisponoval Bůh ví jakou symetrií, za to tvrdost měl vždy perfektní, nutno podotknout bezkonkurenční! Za to jistě z velké části vděčí svým velmi tvrdým tréninkům.

Při pohledu na to, jak Branch vykonává pohyb jen v krátké dráze pohybu, se zátěží doslova hází, a rychlost negativní či pozitivní fáze nebere vůbec v potaz, mnoho cvičenců nabývá pocitu, že nemá vůbec žádnou techniku tréninku. Výsledky však jasně ukazují, že je to zcela naopak, a tento styl devastace těla mu nadmíru vyhovuje!

Jeden z jeho nejaktuálnějších tréninků můžete vidět níže, a to díky přiloženému videu, které vzniklo pro server Bodybuilding.com. Branch se v něm věnuje tréninku zádového svalstva.

Tvrdý trénink zad v podání Branche Warrena:

Zdroj:
www.youtube.com


Hodnocení článku:
  • 10
  • 1
Sdílejte s přáteli:
Tisk článku:
O autorovi:
František Randáček

František Randáček

Šéfredaktor magazínu Kulturistika.com. Starám se především o aktuality ze světa Kulturistiky a fitness a píši reportáže z domácích a zahraničních soutěží v kulturistice.

Diskuze

Související články

Kulturistika

Hadi Chopan - nový král divize do 212 liber?

21.05.2018/ 1632x

Podívejte se na trénink zad borce, jenž dokázal na pódiu "šlapat na paty" nejen Jamesu Lewisovi, ale také Roellymu Winklaarovi či Cedricu McMillanovi.

Kulturistika

James Lewis - exhibice na NPC Utah Cup 2018

12.03.2018/ 128x

Šestinásobný vítěz soutěže Olympia 212 Showdown James Lewis měl exhibici na NPC Utah Cup 2018.

Kulturistika

Rodriguez, Davis a Martin před Indy Pro 2018

19.03.2018/ 276x

Trojice amerických profesionálních kulturistů Luis Rodriguez, Brad Davis a Walter Martin se chystá na pódium soutěže Indy Pro 2018, která se uskuteční 31. března.

Tato stránka vyžaduje souhlas s ukládáním cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Souhlasím