Potřebujete poradit? Zákaznické centrum +420 723 216 216

Po přihlášení můžete nakupovat za lepší ceny!

Není Proteinella jako Proteinela!

Ta pravá a ZDRAVÁ Proteinela je pouze jedna a proto budeme vždy prodávat pouze tu od Czech Virus, protože obsahuje 48% arašídů a 30% lískových oříšků, kvalitní protein, belgickou čokoládu a BIO panenský kokosový olej bez žádných sladidel!!! Paradoxně se ale nejméně podobá chutí Nutelle, ale pro náš zdravý pocit, je to perfektní volba z řad oříškových másel. Pak jsou na trhu ty horší varianty, které lidi kupují a tam se trošku divím, protože jsem si myslel, že právě u oříškových másel hledají lidé co prožívají fitness life style aspoň trochu kvalitu a pak si koupí něco co by se nejlépe podobalo chutí Nutelle, hraje si to na to, ale to už Vám rovnou říkám, nevyhazujte peníze za takovéto napodobeniny a kupte si tu pravou! A proč? To vám stručně popíšu následovně.

Proteinella od firmy Bodylab obsahuje palmový olej, sladidlo maltitol, které může způsobovat plynatost a průjem, oříšků je tam pouze 11% a to přece nechcete.To samé platí pro Proteinellu od HealthyCO, která musím říci se nejvíce chutí podobá Nutelle, ale neobsahuje sice palmový tuk, ale obsahuje také sladidlo maltitol což je zkrátka doslova a do písmene průser  :-D a věřím, že to postihne každého, jelikož jak už to bývá, nikdo kdo podobné výrobky konzumuje neskončí u jedné lžičky. Dále tento zázrak obsahuje pouze 10% lískových oříšků!

Abych to tedy shrnul, tak pokud chcete trochu zdravě mlsat, zvolte Proteinelu od CzechVirus a pokud chcete trochu jíst "nezdravě", kupte si klasickou Nutellu, pochutnáte si úplně nejvíc  :D.

A tento miničlánek nepíšu abych propagoval Proteinelu od CzechVirus, ale proto, že jediná má rozumné složení a má zdravý význam a to by měl každý vědět, než se začne poohlížet po podobných výrobcích s projímavýma sladidlama, jelikož u oříškových másel dochází k veliké konzumaci ze strany zákazníků. Já chápu, že dnešní trh si takovéto trendy vyžaduje, i my máme několik výrobků v nabídce, které úplně skvělé nejsou nebo lépe řečeno na kterých by se dalo něco stavět, ale ty jsou jen opravdu doplňkové, kterých člověk nesní kila a také hlavně pokud se na nás zákazník obrátí, doporučíme jen to co víme, že je zdravé a má to význam pro takového člověka, ale to věřím, že ten kdo nás sleduje ví.... A jaký názor na Proteinelly máte vy? Pište do komentářů.


Hodnocení článku:
  • 10
  • 1
Sdílejte s přáteli:
Tisk článku:
O autorovi:
Michal Kraml

Michal Kraml

Zakladel internetového magazínu a eshopu Kulturistika.com. Zakladatel projektu Supertrener.cz - jídelníčky a tréninky online. Redaktor magazínu Kulturistika.com.

Diskuze

Související články

Výživa

Recenze BCAA Synergy od Prom-IN

16.05.2016/ 198x

Recenze na jedny z nejprodávanějších BCAA v současné době! Pojďme se na ně podívat trochu podrobněji.

Výživa

Recenze multivitamínového produktu Vita Solution od Prom-in

04.10.2017/ 338x

Firma PROM-IN přichází na trh s novým komplexním produktem na bázi vitaminů a minerálů - VITA SOLUTION, v jehož složení jsou přímo zohledněny potřeby sportovců.

Výživa

Recenze BCAA Micro Instant Juice od Amix Nutrition

23.11.2015/ 170x

Po delší době jsem se opět rozhodl Vám sem a tam nabídnout nějakou tu recenzi produktů, které naleznete na našem e-shopu.

Tato stránka vyžaduje souhlas s ukládáním cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Souhlasím