Potřebujete poradit? Zákaznické centrum +420 723 216 216

Po přihlášení můžete nakupovat za lepší ceny!

Krůtí prsa se zeleninou - Supertrener.cz v kuchyni

Další z pravidelných dílů, kde ukazuji své recepty jak si připravit různá kvalitní jídla, která obsahují dostatek kvalitních makroživin. Ukázka především pro naše klienty, aby měli představu jak pracovat s potravinami z jídelníčku, který si od nás nechají sestavit, ale i pro všechny ostatní jako inspirace jak změnit svůj zajetý jídelníček.

Připravíme si grilovaná krůtí prsa, výbornou zeleninu plnou živin a jako přílohu použijeme ovesný chléb. Dochutíme fitkořením ??Grilování není zrovna nejzdravější způsob přípravy masa, ale zato velmi chutné, takže občas lze gril využít, navíc u krůtího masa je to nejmenší zlo a hlavní je vždy přidat zeleninu ??

V dalších dílech si u přípravy hovězího a ryby ukážeme, jak nejlépe a zdravě maso připravit pro každodenní použití ?Použité potraviny ve videu: krůtí prsa, bezlepkový ovesný chléb Promin, Fitkoření, zelenina

Supertrenér v kuchyni (Krůtí prsa se zeleninou)

Hodnocení článku:
  • 10
  • 1
Sdílejte s přáteli:
Tisk článku:
O autorovi:
Michal Kraml

Michal Kraml

Zakladel internetového magazínu a eshopu Kulturistika.com. Zakladatel projektu Supertrener.cz - jídelníčky a tréninky online. Redaktor magazínu Kulturistika.com.

Diskuze

Tato stránka vyžaduje souhlas s ukládáním cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Souhlasím