Potřebujete poradit? Zákaznické centrum +420 723 216 216

Po přihlášení můžete nakupovat za lepší ceny!

Velkoobchod

Pro firmy, sportovní kluby, státní zaměstnance (policie, hasiče, záchranáře) nabízíme nákup u nás za velkoobchodní ceny. 

Pokud máte zájem nakupovat za velkoobchodní ceny, stačí se registrovat na našem e-shopu, zaslat nám email s podrobnými informacemi o Vaší podnikatelské činnosti či záměru na info@kulturistika.com. Pokud jste policista, hasič nebo záchranář, stačí nám poslat kopii vašeho služebního průkazu. Poté Vám nastavíme velkoobchodní ceny. Pro státní zaměstnance(policie, hasič, záchranář) je umožněno také nakupovat přímo u nás na skladě bez objednávky přes eshop za velkoobchodní ceny, ovšem musíte se před nákupem prokázat na místě služebním průkazem.

Pro firmy, které chtějí velkoobchodně spolupracovat zasláním pouze ŽL s textem, že si přejete nakupovat za VO ceny neakceptujeme!

O svých obchodních partnerech chceme znát více informací ze strategických důvodů naší společnosti Fitness Trade s.r.o. Po schválení Vám přiřadíme velkoobchodní cenovou skupinu na našem e-shopu, za kterou můžete nakupovat. O tomto Vás budeme kontaktovat.

Velkoobchodní Cenová politika

Velkoobchodní ceny jednotlivých produktů jsou sraženy na minimální cenové dno a tudíž se na ní nevztahuje věrnostní systém, který v e-shopu používáme pro registrované běžné a VIP zákazníky.

Při objednávce do 5000Kč účtujeme 95Kč dopravné. Při celkové objednávce nad 5000Kč je doprava kompletně ZDARMA.

Zboží zasíláme skrze službu DPD a Českou Poštu.

Tato stránka vyžaduje souhlas s ukládáním cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Souhlasím