Potřebujete poradit? Zákaznické centrum +420 723 216 216

Po přihlášení můžete nakupovat za lepší ceny!

O Kulturistika.com

KULTURISTIKA.COM vznikla přesně 16.12.2002. Zakladatel Michal Kraml tuto doménu zaregistroval v den svých narozenin s cílem vybudovat nejčtenější internetové médium o silových sportech, kulturistice, fitness a zdravém životním stylu. Během několika měsíců se z magazínu stával čím dál více navštěvovaný web a v roce 2004 byl poprvé spuštěn internetový ochod s doplňky výživy, fitness pomůcky a posilovacími stroji. Tento krok perfektně doplnil celý záměr vybudovat nejsilnější web s danou tématikou uvedenou výše.

Během těch spousty let, magazín s eshopem prošel obrovskými průběžnými změnami a nyní po těch 16ti letech co působíme na českém a slovenském trhu můžeme říci, že jsme se stali opravdu těmi nejsilnějšími hráči nejenom v prodeji sportovní výživy a doplňků, ale také jako jedno z nejsilnějších médií v informovanosti o kulturistice, fitness, silových sportech, nově jsme zařadili populární sport crossfit z kterého přinášíme spousty zajímavostí a samozřejmě nechybí mnoho článků o správném stravování a výživě obecně. V roce 2017 došlo také k přesunu do vlastních skladovacích prostor, které jsme ještě přistavěli a tudíž rozšířili, tak abychom mohli opravdu našim zákazníkům nabídnout perfektní dostupnost doplňků výživy a okamžitou expedici objednaného zboží.

V magazínu najdete široké spektrum zajímavých článků včetně aktualit ze světa kulturistiky, crossfitu, strongmanů atd, v eshopu najdete přes více jak 10 000 položek skladem, které lze u nás můžete okamžitě zakoupit.

Nyní se zaměřujeme především na perfektní a bleskovou podporu našim zákazníkům, zlepšujeme a automatizujeme skladový systém a expedici a samozřejmě také se soustředíme na kvaliltní publikaci článků, které jsou pro náš magazín tématické.

Věříme, že KULTURISTIKA.COM Vám přinesla za ty roky mnoho cenných informací při Vaší sportovní cestě a nyní můžeme slíbit, že rok 2018 je revoluční a z toho plyne, že pro Vás máme spousty překvapení především v ještě kvalitnější nabídce našich služeb a produktů.

Proto sledujte KULTURISTIKA.COM a buďte u toho s námi.


Tato stránka vyžaduje souhlas s ukládáním cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Souhlasím