Potřebujete poradit? Zákaznické centrum +420 723 216 216

Po přihlášení můžete nakupovat za lepší ceny!

Hluboký stabilizační systém

Do svých tréninků vždy zařazuji aspoň jeden cvik na HSS a to většinou vzpor, který střídám na rukách či loktech nebo nohy zavěšené v TRX.

Zde je jednoduchý workout na 5 minut, který zvládnete i doma. Zkušenější a trénovanější mohou zkusit bez přestávky mezi jednotlivými cviky.

Hlavně dbejte na pravidelné dýchání do břicha (nezadržujte dech), nesmíte mít prohnutá bedra, která vás nesmí při cvičení bolet, jinak cvik neděláte správně. Většinou správnou aktivaci HSS poznáme mírným třesem, protože se jedná opravdu o malé svalíky.

Hodnocení článku:
  • 10
  • 1
Sdílejte s přáteli:
Tisk článku:
O autorovi:
Robert Humpál

Robert Humpál

Spoluzakladatel projektu Supertrener.cz a redaktor magazínu Kulturistika.com. V rámci projektu Supertrener.cz máte možnost využít mých služeb. Sestavím Vám kvalitně a podrobně zpracovaný jídelníček…

Diskuze

Související články

Crossfit,…

Trénink středu těla v jednadvacátém století

09.02.2018/ 368x

Pojďme si vyvrátit nějaké mýti pro zpevnění středu těla a ukázat funkční cviky, které Vám opravdu pomohou mít nejenom vytvarované břišní svaly.

Crossfit,…

Turkish Get-up (GTU)

12.12.2011/ 2849x

Cvik, který byl dřív smýšlen spíš pro MMA zápasníky, Crossfit blázny a ostatní šílence, Turkish Get-Up (Turecký vztyk - TGU), je ten nejlepší cvik, který neděláte.

Kulturistika

Zlepšete se díky "active recovery"

08.03.2018/ 328x

Vyzkoušejte tento způsob tréninku ve kterém si pomáháte druhým cvikem k zotavení z toho prvního a můžete tak v další sérii pracovat o to tvrději.

Tato stránka vyžaduje souhlas s ukládáním cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Souhlasím