Potřebujete poradit? Zákaznické centrum +420 723 216 216

Po přihlášení můžete nakupovat za lepší ceny!

Inosine 600mg

Kód: 1010097
Výrobce: Amix Nutrition

Celkové hodnocení: Zatím nebylo hodnoceno

INOSINE je látka tělu vlastní a jeho chemická struktura je příbuzná adenosinu, který je součástí adenosintrifosfátu (ATP) - energetického zdroje při každé svalové práci.

Inosin zvyšuje zásobování svalů kyslíkem a to tak výrazně, že se po několik let uvažovalo o jeho zakázání a zařazení na dopingovou listinu. Naštěstí se tak nestalo, především proto, že inosin je látkou zcela bez vedlejších účinků a organismu velmi prospěšnou ve sportu i lékařství. Inosin je přírodní, tělu vlastní sloučeninou vznikající z látek hypoxantinu (purin) a ribózy (jednoduchý cukr), tj. chemicky hypoxantin-ribosid.

Inosin v bodech: - působí jako kyslíkový excitans a umožní trénovat déle i na kyslíkový dluh - zvyšuje hladinu energie - zvyšuje přenos kyslíku červenými krvinkami - snižuje pálení ve svalech (vytváření kyseliny mléčné, laktátu) - podporuje srdeční činnost a krevní oběh - zlepšuje svalový výkon - výborný doplněk ke kreatinu, energizérům a spalovačům tuku

Využití inosinu ve sportu: Typické cvičení v posilovně, kdy využijete potenciál inosinu na maximum je benchpress s velkou zátěží na čince, těžké dřepy nebo mrtvý tah, kdy fyzicky sice zátěž zvednete, ale u posledních opakování v sérii již nestačíte s dechem nebo kvůli silnému pálení ve svalech (vytváří se kyselina mléčná) poslední opakování cviku již nezvládnete. Inosin v dávkách kolem 1500mg podaný před cvičením zlepší nasycení kyslíkem a částečně sníží tvorbu kyseliny mléčné (ono známé pálení ve svalech). Stejně tak trénink ve svižném tempu se s inosinem udýchá mnohem lépe a obvykle skončíte o nějakou minutu dříve.

Nutriční hodnoty:

 Složení v 1 kapsli  
 Inosin 600 mg 

 

Složení: inosin, želatinová kapsle (želatina, voda, barvivo oxid titaničitý), látky protispékavé: stearát hořečnatý, oxid křemičitý

Doporučené dávkování:

  • denní dávka je 1-2 kapsle asi 30 - 45 min. před fyzickým výkonem.

 

Upozornění: Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není určen k použití jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujete v suchu při teplotě do 25°C, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Potravina určená pro zvláštní výživu. Vhodné pro sportovce a osoby při zvýšeném tělesném výkonu.

100 Kapslí 373 Kč

Počet dávek: 50 (cena dávky: 7 Kč)

+ -

Hodnocení

Celkové hodnocení: Zatím nebylo hodnoceno

Přidat hodnocení

Vaše hodnocení:

  • 10
  • 1

Naposledy prohlížené produkty

Tato stránka vyžaduje souhlas s ukládáním cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Souhlasím