Potřebujete poradit? Zákaznické centrum +420 723 216 216

Po přihlášení můžete nakupovat za lepší ceny!

Gutain 1500

Kód: 1070006
Výrobce: Carne Labs

Celkové hodnocení: Zatím nebylo hodnoceno

Gutain 1500 - super kombinace tří látek využívaná špičkovými sportovci z těchto sportů: kulturistika, cyklistika, vzpírání, Kick Box, lední hokej, fotbal, triatlon, plavání, atletika a další.

Inosin je bezpečný, v přírodě se vyskytující metabolický produkt. Snad poprvé byl použit na Olympiádě v roce 1968 kvůli značným potížím sportovců ve velkých výškách. Bylo prokazatelně objeveno, že inosin zvyšuje schopnost transportu kyslíku do svalů a tak zvyšuje výkonnost namáhaného svalu a snižuje únavu. Inosin dále působí při tvorbě ATP, která slouží jako palivo pohonu většiny energetických zdrojů v těle.

Taurin - dnes tak populární aminokyselina. Složení volných aminokyselin v kosterním svalu je zcela odlišné od složení plazmatických aminokyselin. Třetinu tvoří taurin obsahující síru. Taurin je nejrozšířenější volná aminokyselina v bunkách. Uvažuje se o působení Taurinu jako antioxidačního činitele. Příznivě ovlivňuje mozkovou činnost a je indikován před výkonem i během výkonu.

Guarana extrakt - obsahuje především rostlinný alkaloid s purinovým jádrem - kofeinem. Kofein dráždí centrální nervstvo, stimuluje srdeční činnost a působí diureticky. Odstraňuje únavu, zbystřuje myšlení a může způsobit určitou euforii. Kofein občas působí i jako afrodisiakum. Gutain 1500 je ideální špičková kombinace suplementů, které přirozenou cestou zvýší vaši výkonnost.

Složení:
Guarana extrakt, Taurin, Inosin, stearan hořečnatý, hydrogen-fosforečnan vápenatý.

Průměrné nutriční informace ve 100 g výrobku:
Energetická hodnota 425 kJ
Bílkoviny - proteiny 25 g


Obsah ostatních účinných látek v 1 tabletě:
Guarana extrakt 500 mg
Inosin 500 mg
Taurin 500 mg


Dávkování:
1denně 2 - 3 tablety ráno nalačno a 50 minut po tréninku.

120 Tablet 371 Kč

Počet dávek: 40 (cena dávky: 9 Kč)

+ -

Hodnocení

Celkové hodnocení: Zatím nebylo hodnoceno

Přidat hodnocení

Vaše hodnocení:

  • 10
  • 1

Naposledy prohlížené produkty