Potřebujete poradit? Zákaznické centrum +420 723 216 216

Po přihlášení můžete nakupovat za lepší ceny!

Creatin monohydrát

Kód: 1070019
Výrobce: Carne Labs

Celkové hodnocení: Zatím nebylo hodnoceno

Kreatin hraje velmi vyznamnou roli při přenosu energie a tím pádem má přímý vliv na dynamiku, rychlost, sílu i vytrvalost.

Kreatin monohydrát kontrolován pravidelně na HPLC. Analyza prokazuje že náš kreatin má mimořádně vysokou čistotu a kvalitu. Tato sloučenina je v současné době nejpopulárnějším doplňkem výživy, který se drží celosvětově na předním místě v prodejnosti. Kreatin je látka tělu vlastní a pro sportovce všech odvětví velmi důležitá. Kreatin se v organizmu tvoří z dvou aminokyselin: methioninu a argininu. Kreatin hraje velmi vyznamnou roli při přenosu energie a tím pádem má přímý vliv na dynamiku, rychlost, sílu i vytrvalost. Především siloví sportovci zjistili výborné účinky kreatinu na sílu a objem svalu.

Složení: 100% kreatin monohydrát

Doporučené dávkování:

  • 1 kávová lžička (2-3g) 2x za den. Možno rozdělit ještě do 3-5 dávek / den, popřípadě aplikovat 3-5g 40 min. před fyzickou aktivitou či výkonem. Kreatin monohydrát má špatnou rozpustnost ve vodě. Po rozpuštění doporučujeme okamžitě vypít. V tekutině ponechat kreatin monohydrát max. 1 hodinu, postupně se rozkládá na neúčinný kreatinin.
  • Doporučené dávkování je třeba upravbit dle vaší tělesné hmotnosti, intenzitě tréninku a požadovaného cíle.

500 Gramů 279 Kč

Počet dávek: 100 (cena dávky: 3 Kč)

+ -

Hodnocení

Celkové hodnocení: Zatím nebylo hodnoceno

Přidat hodnocení

Vaše hodnocení:

  • 10
  • 1

Naposledy prohlížené produkty

Tato stránka vyžaduje souhlas s ukládáním cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Souhlasím