Potřebujete poradit? Zákaznické centrum +420 723 216 216

Po přihlášení můžete nakupovat za lepší ceny!

Carb Blocker

Kód: 1010051
Výrobce: Amix Nutrition

Celkové hodnocení: Zatím nebylo hodnoceno

Amix™ CarbBlocker je potravina určená pro zvláštní výživu. Vhodné pro sportovce a osoby při zvýšeném tělesném výkonu

AMIX™ CarbBlocker je bezpečný, zcela přírodní "manažer vaší hmotnosti", speciálně navržený pro podporu potlačení chuti k jídlu a snižování vstřebávání karbohydrátů přijatých stravou.
AMIX™ CarbBlocker obsahuje účinnou kombinaci deseti inovativních složek, ve které hraje hlavní roli revoluční extrakt bílých fazolí StarchLite® (viz. níže)

AMIX™ CarbBlocker společně se zdravou dietou a cvičením snižuje ukládání karbohydrátů a jejich absorpci.

Benefity:
» Potlačení chuti k jídlu
» Snižuje absorpci karbohydrátů přijímaných stravou
» Snižuje příjem kalorií
» Podporuje a urychluje hubnutí
» Obsahuje 10 aktivních složek


StarchLite® je extrakt z bílé fazole (Phaseolus vulgaris). Hlavní funkcí je podpora snížení vstřebáván kalorií zejména ze škrobových potravin (chléb, brambory, těstoviny, sušenky... ).

CitriMax® HCA je přírodní extrakt ze sušené kůry ovoce Garcinia Cambogia. HCA snižuje množství karbohydrátů přeměňujících se na tuk a díky tomu je více karbohydrátů ukládáno jako glykogen do vašich svalů. To vede ke zvýšení hladiny energie.

Caralluma Fimbriata se jedla v chudší části Indie po staletí pro svou schopnost potlačit hlad a chuť k jídlu a zvýšit energii.

Gymnema Silvestre byla tradiční surovinou po staletí užívanou v Indii. Podporuje zdravý glukózový metabolismus prostřednictvím uvolňování insulinu a zdravou funkci slinivky

Chitosan je přírodní vláknina získávaná ze skeletu korýšů. Váže na sebe tuky, karbohydráty a cukry přijímané ve stravě a díky tomu snižuje vstřebávání kalorií.

L-Carnitine hraje důležitou úlohu v energetickém metabolismu těla. Napomáhá spalování tuků a přetváření tuků na využitelnou energii.

Yerba Mate je známé svými výraznými povzbuzujícími účinky. Podporuje funkci ledvin, zlepšuje látkovou výměnu, normalizuje hladinu cukru v krvi a posiluje imunitní systém. Zároveň napomáhá tlumit pocit hladu.

Cinnulin PF® je patentovaný a klinicky testovaný extrakt skořice. Cinnulin PF® podporuje zdravý glukózový metabolismus a normalizuje hladinu cukru v krvi.

Bioperine® je standardizovaný extrakt z černého pepře (Piper Nigrum L) s 95ti procentním obsahem piperinu. BioPerine® napomáhá zlepšovat absorpci ostatních látek v produktu.

Chrom potlačuje chuť na sladké

 

Vitamíny a minerály v 1 kapsli:
Chrom 100 mcg

 

Obsah ostatních účinných látek v 1 kapsli:
Bioperine 25 mg
Caralluma Fimbriata 100 mg
Cinnulin-PF - skořicový extrakt 25 mg
Citrimax 100 mg
Gymnema Silvestre 75 mg
Chitosan 50 mg
StarchLite 250 mg
Yerba mate 50 mg

Složení ve 2 kapslích: Extrakt z bílých fazolí (Phaseolus vulgaris) StarchLite® 500 mg, želatinová kapsle (želatina, voda, barvivo: oxid titaničitý), kyselina hydroxycitronová (HCA) CitriMax® 200 mg, Caralluma fimbriata 200 mg, Gymnema sylvestre 150 mg, chitosan /z korýšů/ 100 mg, L-karnitin 100 mg, Yerba maté extrakt 100 mg, Cinnulin PF® (extrakt ze skořice) 50 mg, BioPerine® (extrakt z pepře) 50 mg, pikolinát chromitý (chrom 200 mcg - 500 % referenční hodnoty příjmu), látky protispékavé: stearát hořečnatý, oxid křemičitý.

Doporučené dávkování:

  • užívejte jednu kapsli dvakrát denně, 15 minut před vašimi hlavními jídly (oběd a večeře).

 

Upozornění: Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není určen k použití jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujete v suchu při teplotě do 25oC, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Produkt byl vyroben v závodě, který zpracovává suroviny z mléka, vajec, sóji a korýšů.

90 Kapslí 477 Kč

Počet dávek: 90 (cena dávky: 5 Kč)

+ -

Hodnocení

Celkové hodnocení: Zatím nebylo hodnoceno

Přidat hodnocení

Vaše hodnocení:

  • 10
  • 1

Naposledy prohlížené produkty