Potřebujete poradit? Zákaznické centrum +420 723 216 216

Po přihlášení můžete nakupovat za lepší ceny!

BLADE Preworkout pump

Kód: 1290060
Výrobce: HiTec Nutrition

Celkové hodnocení: 10/10 (hodnoceno 5 uživateli)

Pomáhá efektivněji budovat svalovou hmotu. Zvyšuje výkonnost během tréninku, tvoří vasodilataci a napomáhá lepší cirkulaci krve.

CO JSOU "NOčka" (NITRIC OXIDE)?

Nitric Oxide reguluje krevní tok. Rozšiřuje cévy a dodává svalstvu větší množství kyslíku a živin. Svaly proto nabývají na objemu. Nitric Oxide patří mezi nejúčinnější přírodní anabolika, díky němuž se do svalové tkáně dostane více kyslíku a živin a svalová hmota tak rychleji nabude na objemu.

CO JE BLADE PREWORKOUT?

Doplněk stravy BLADE PREWORKOUT je před tréninkový komplexní preparát pro sportovce a osoby provádějící silově-vytrvalostní námahu. Zvyšuje výkonnost během tréninku, tvoří vasodilataci a napomáhá lepší cirkulaci krve.

ÚČINKY BLADE PREWORKOUT

BLADE PREWORKOUT je určen nejen pro zvýšení síly, ale i pro vytrvalost. Je perfektním "pre-workout" přípravkem, který nabudí vaše svaly před těžkým výkonem. Trénink se tak pro vás stane větším požitkem, díky pump-efektu se objem vašich svalů zvětší a díky vasodilataci se živiny dostanou rychleji do svalové tkáně, což vede k efektivnějšímu budování svalové hmoty. napomáhá rozšíření krevních cév a vazodilataci zlepšuje krevní mikrocirkulaci a zároveň i svalový pumpující účinek podporuje centrální nervový systém stimuluje krevní oběh zvyšuje intenzitu a efektivitu tréninku navyšuje rychlejší růst síly a svalové hmoty

PRO KOHO JE URČEN BLADE PREWORKOUT?

BLADE PREWORKOUT je produkt určen pro všechny lidi, kteří chtějí zlepšit své dosavadní sportovní výsledky. Tento doplněk poskytuje nespornou výhodu při fyzické námaze a zefektivní vaše cvičení.

VÍCE O LÁTKÁCH

Kofein a tyrosin

Stimulují nervový systém, což vede k významnému zvýšení koncentrace v průběhu tréninku.

Kreatin malát

Tri kreatin malát je pokročilá forma kreatinu, která se oproti tradiční formě lépe rozpouští ve vodě, rychleji se vstřebává do krve, a kromě zvyšování síly a růstu svalů má i jistý vliv na lepší spalování tuků.

Citrulin malát

Podílí na odstranění únavy. Podobně jako Arginin prospívá sexuálnímu životu. Při jeho užívání pocítíte méně únavy po sportovním výkonu. Taurin Sloučenina nejen příznivá pro detoxikaci organismu, ale také zvyšuje účinek již zmíněného kreatin malátu vzhledem k tomu, že je primárním transportérem této látky.

Beta-alanin

Aminokyselina, která umožňuje zdolat intenzivnější trénink a zamezuje okyselování svalů.

Arginin (AAKG)

Urychluje obnovu buněk, je nutný pro zvýšení syntézy bílkovin (proteosyntéza), zvýšená tvorba svalů lze vysvětlit jednak přímou stimulací růstového hormonu GH a také produkcí oxidů dusíku NO, které způsobují lepší prokrvení svalů - do svalu se tak dostává větší množství živin, zvyšuje se "napumpování svalů" a v konečném důsledku svalový růst.

VÝROBA A CERTIFIKACE

Všechny látky v BLADE PREWORKOUT jsou laboratorně testované na čistotu a zakázané látky. Suroviny nejvyšší jakosti jsou dováženy z celého světa a výrobce vlastní certifikáty kvality GMP/HACCP, ISO 9001-2000.

Vitamíny a minerály ve 100 g výrobku:
Vitamín B12 - kobalamin 16.67 mcg
Vitamín B3 - niacin 106.7 mg
Vitamín B6 - pyridoxin 9.3 mg
Vitamín C 533.3 mg
Vitamín E - tokoferol 80 mg
Hořčík 364.7 mg
Aminokyseliny ve 100 g výrobku:
L-Arginin 13333 mg
L-Tyrosin 3333 mg
Obsah ostatních účinných látek ve 100 g výrobku:
Beta alanine 20000 mg
Grape Seed Extract (Standardized for 95% OligoProanthoCyanidins) 667 mg
Kofein 1333 mg
L-citruline malate 13333 mg
Taurin 6667 mg
tri-kreatin-malát 20000 mg

Složení: Beta-alanin, Tri kreatin malát, L-citrulín malát, Arginin alfa ketoglutarát, regulátor kyselosti: kyselina citrónová a kyselina jablečná, taurin, L-tyrosin, maltodextrin, aroma, hořečnaté soli kyseliny citrónové, kofein, sladidla: Acesulfam K a sukralóza, protispékavé činidlo: vápenatá sůl kyseliny fosforečné, extrakt ze semen vinné révy, kyselina L-askorbová, octan DL-Alfa-Tokoferylu, nikotinamid, barvivo: beta karoten, pyridoxín hydrochlorid, kyanokobalamin.

Doporučené dávkování:

 • Pro osoby do 75 kg = 1 porce (7,5 g) , pro osoby nad 75 kg = 2 porce (15 g). Rozpusťte danou porci ve sklenici pitné vody a vypijte 30 minut před tréninkem.

500 Gramů 519 Kč

Počet dávek: 66 (cena dávky: 8 Kč)

Pomeranč
+ -

Hodnocení

Celkové hodnocení: 10/10 (hodnoceno 5 uživateli)

Přidat hodnocení

Vaše hodnocení:

 • 10
 • 1
 • Marek Suchý 21.09.2017
  10/10
  Zatiaľ asi najlepšie NO preworkout aké som kedy mal. Nemám čo vytknúť a odporučil som ju už aj sparingovi.
 • Tomáš Hegli 19.09.2017
  10/10
  Dokonalá predtréningovka, ktoré obsahuje všetko, čo správne NO má mať. Pomarančová príchuť je svieža a ešte pomôže kvalitne nakopnúť.
 • Anet Lacková 18.09.2017
  10/10
  Polovičná dávka mi bohato stačí. Používam ju počas ťažkých tréningov alebo keď som unavená. Šľape ako má!

Naposledy prohlížené produkty