Potřebujete poradit? Zákaznické centrum +420 723 216 216

Po přihlášení můžete nakupovat za lepší ceny!

Before Activity Pelupa

Kód: 1600003
Výrobce: Penco

Celkové hodnocení: 8/10 (hodnoceno 3 uživateli)

Kompletní instantní výživa pro snídaně, svačiny i jako náhrada hlavního jídla. Velmi vhodná jako sacharidová dieta před sportovním výkonem.

  • dodává vitální energie v pravou chvíli
  • lehce stravitelná
  • vysoký obsah lecitinu
  • pomáhá udržet optimální tělesnou hmotnost
  • přírodní lahodná chuť bez konzervačních látek, ochucovadel a barviv
  • snadná a rychlá příprava

Podrobná charakteristika:

BEFORE ACTIVITY(BA) - PELUPA je instantní zdravá výživa na bázi kukuřice, ochucená kakaem nebo medem. Kromě širokého spektra vitamínů a minerálních látek obsahuje plnohodnotné bílkoviny, nezbytné pro regeneraci a růst, a polysacharidy, které zajišťují dodání potřebného množství energie pro zahájení nového dne. Přísné dodržování výrobní technologie a optimálních podmínek při skladování jsou zárukou její kvality a trvanlivosti. Na rozdíl od jiných podobných výrobků na našem trhu je BA PELUPA   výjimečná svým vysokým obsahem lecitinu, který snižuje riziko nemocí srdce a cév, zlepšuje paměť a v neposlední řadě vytváří podmínky pro regeneraci organizmu. BA PELUPA je i velmi vhodná jako sacharidová dieta před sportovním výkonem pro zvýšení glykogenových rezerv ve svalech, které jsou pohotovostním zdrojem energie  jak pro krátkodobé silové výkony, tak i pro vytrvalostní zátěž. Obsahuje vitaminy chránící tělo před infekcemi a minerály nezbytné pro růst a dobrý stav kostí a zubů.  

Dávkování:
2-4 polévkové lžíce (30-50g) BA PELUPY se rozmíchají se 100-150 ml vody nebo mléka na kaši, která se může podávat k snídani nebo ke svačině, samotná, popř. v kombinaci s marmeládou, s kompoty nebo čerstvým ovocem. Pro zvýšení glykogenových zásob doporučujeme PELUPU konzumovat každodenně minimálně 3-4 dny před závodem a nebo alespoň jednorázově 1-3 hod. před výkonem.

500 Gramů 228 Kč

Počet dávek: 10 (cena dávky: 23 Kč)

Med
+ -
Kakao
+ -

Hodnocení

Celkové hodnocení: 8/10 (hodnoceno 3 uživateli)

Přidat hodnocení

Vaše hodnocení:

  • 10
  • 1

Naposledy prohlížené produkty

Tato stránka vyžaduje souhlas s ukládáním cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Souhlasím