Potřebujete poradit? Zákaznické centrum +420 723 216 216

Po přihlášení můžete nakupovat za lepší ceny!

Alavis Triple Blend Extra silný

Kód: 1200003
Výrobce: Fortius Canada

Celkové hodnocení: 9.91/10 (hodnoceno 11 uživateli)

ALAVIS™ Triple Blend Extra Silný obsahuje kombinaci chondroprotek­tivních látek (glukosamin sulfátu a chondroitin sulfátu), látky MSM a značkových kolagenů Collyss a Cartidyss. ALAVIS™ Triple Blend Extra Silný je vhodný pro regeneraci pohybového aparátu, zejména pro preventivní podávání u hříbat a koní v pracovní a sportovní zátěži.

Komplexní kloubní výživa pro koně ALAVIS™

Triple Blend Extra Silný obsahuje kombinaci chondroprotek­tivních látek (glukosamin sulfátu a chondroitin sulfátu), látky MSM a značkových kolagenů Collyss a Cartidyss.

ALAVIS™ Triple Blend Extra Silný je vhodný pro regeneraci pohybového aparátu, zejména pro preventivní podávání u hříbat a koní v pracovní a sportovní zátěži.

Glukosamin sulfát a chondroitin sulfát tvoří přirozenou součást kloubní chrupavky a synoviální tekutiny. Chondroitin sulfát má význačnou schopnost vázat ve tkáni vodu. Zabezpečuje tak správnou funkci chrupavky, její pevnost, pružnost a odolnost. Mechanizmus účinku obou těchto látek je společný a spočívá v chondroprotektivním (chrupavku chránícím) působení. Účinek zahrnuje regeneraci kloubních chrupavek a tkání, zlepšení pohyblivosti, a tím podstatně pozitivně ovlivňuje zdravotní kondici zvířete.

Methylsulfonylmethan - MSM – je přírodní látka obsahující organicky vázanou síru, která je zapojena do procesu tvorby kolagenu, zpevňuje vazy a šlachy, působí relaxačně a regeneračně na svaly. MSM se podílí nejen na omezení bolesti kloubů, ale díky svým antioxidačním a detoxikačním účinkům také na odbourání poškozené tkáně. K potlačení bolesti je vhodné užívat MSM i u poúrazových a pooperačních stavů, kde bylo navíc zjištěno lepší hojení ran. MSM má analgetický, protizánětlivý, vasodilatační a antiedematózní účinek. Má své uplatnění také při odstranění bolestí svalů, svalových křečí a také bolestí šlach.

Hydrolyzované kolageny Collyss® a Cartidyss®

Collyss® - kolagen typu I v nejvyšší kvalitě – se vyskytuje v silně zatěžovaných strukturách, jako jsou šlachy a vazivové chrupavky. Je odolný v tahu, a proto je velmi důležitý pro pevnost šlach a tím i pro zpevnění pohybového aparátu. Tento kolagen se dále vyskytuje v kostech a kůži. Kolagen typu I Collyss® je patentově vyráběný čištěný kolagenový hydrolyzát získávaný z chrupavek mořských ryb.

Cartidyss® - kolagen typu II v nejvyšší kvalitě – udržuje tvar chrupavky a brání její deformaci. Kolagen typu II je součástí hyalinní a elastické chrupavky a je odolný v tlaku. Cartidyss® je čištěný kolagenový hydrolyzát získávaný z chrupavek rejnoků.

Spektrum účinků přípravku ALAVIS™ Triple Blend Extra Silný:

 • výživa, ochrana a regenerace kloubních chrupavek a tkání
 • zmírnění bolestí pohybového aparátu
 • zlepšení pohyblivosti, větší fyzická výkonnost
 • zpomalení až zastavení dalšího poškozování kloubních chrupavek
 • prodloužení aktivního věku zvířete
 • zlepšení celkové zdravotní kondice

 

Obsah účinných látek:

   v 1000g
 Glukosamin sulfát  348g
 Chondroitin sulfát  130g
 MSM – Methylsulfonyl­methan  435g
 Collyss®  3,4g
 Cartidyss®  5g
 Pomocné látky  
 Jablečný pektin  79g

Složení: Glukosamin sulfát, Chondroitin sulfát, MSM, značkové kolageny Collyss® a Cartidyss®

Z důvodu zachování kvality přípravku nejsou přidávána žádná barviva ani konzervační látky

Doporučené dávkování pro 100kg koně:

 • Jedna odměra prvních 14 dní a pak jen udržovací dávka 1/2 odměrky

 

Způsob použití: Prášek je možné podávat s kouskem potravy, zamíchat do jádra či melasy nebo podat přímo do tlamy. Přípravek zvířata obvykle přijímají bez problémů.

Délka užívání: Přípravek podávejte optimálně tři měsíce, potom udělejte 1 – 3 měsíce pauzu a přípravek opět nasaďte.

700 Gramů 1 077 Kč

Počet dávek: 155 (cena dávky: 7 Kč)

+ -

Hodnocení

Celkové hodnocení: 9.91/10 (hodnoceno 11 uživateli)

Přidat hodnocení

Vaše hodnocení:

 • 10
 • 1
 • František Pospíšil 25.04.2018
  10/10
  Bral jsem ho a jsem spokojen, do měsíce po bolestech. Sice chuťově nic moc, ale dá se to pít i samotné.
 • Jan Timko 27.03.2018
  10/10
  Jeden z mála produktů, který je opravdu znát. Doporučuji míchat např. v předtréninkovém kokteilu nebo v nočním proteinu před spaním, vzhledem k tomu, že chutná opravdu hrozně. Používám denně, v případě tréninku nohou 2x za den.
 • Jan Grepl 18.11.2017
  10/10
  Super doplněk stravy vhodný při zvýšení zátěže kloubů!

Naposledy prohlížené produkty