Potřebujete poradit? Zákaznické centrum +420 723 216 216

Po přihlášení můžete nakupovat za lepší ceny!

100 % Whey Isolate

Kód: 1710003
Výrobce: Scitec Nutrition

Celkové hodnocení: 9.5/10 (hodnoceno 6 uživateli)

100 % Whey Isolate obsahuje jen 2 g sacharidů a 1 g tuků v jedné dávce. Jeho příprava je velmi jednoduchá, je možno ho zamíchat jen lžící nebo v lahvi, nepotřebujete mixer ani šejkr! 

Tento náš speciální produkt plní 2 základní cíle: zajistit co nejvyšší koncentraci proteinu (83 %) při současném zachování výborné chuti, to znamená zajistit optimální využití aminokyselin ve svalech a následný anabolický efekt pro růst svalů. Speciální složení proteinů zajišťuje ideální absorpci, syrovátkové peptidy jsou aktivně transportovány do krevního oběhu a do svalů. Čím rychleji a dokonaleji se aminokyseliny mohou vstřebat, tím lepších výsledků můžete dosáhnout!

100 % Whey Isolate obsahuje jen nepatrné množství laktózy, sacharidů a tuků. Jeho příprava je velmi jednoduchá, je možno ho zamíchat jen lžící nebo v lahvi, nepotřebujete mixer ani šejkr!

Doporučené dávkování:

 • produkt může být kombinován s jídlem (zvýší celkový obsah proteinu ve stravě) nebo konzumován samostatně při speciální dietě, před spaním atd.
 • v závislosti na hmotnosti těla a energetické potřebě užívejte 1 - 4 dávky denně (1 odměrka = 24 g)

Tabulka nutričních hodnot: 

  25 g
energetická hodnota 416 kJ/99 kcal
bílkoviny 20 g
sacharidy 2 g
tuky 1 g
cholesterol 22 mg
sodík 55 mg
draslík 172 mg
L-glutamin 250 mg

Složení: 

Čokoláda mikrofiltrovaný a ultrafiltrovaný syrovátkový proteinový izolát (z mléka, emulgátor sójový lecitin) obsahující beta laktoglobulin, alfa laktalbumin, hovězí sérový albumin, imunoglobulin G, laktoferin, mikrofrakce glykomakropeptidů, odtučněný kakaový prášek (10 - 12 %), aroma čokoláda, L-glutamin, sladidla sukralóza a acesulfam K, syrovátkový proteinový hydrolyzát (z mléka)

Vanilka mikrofiltrovaný a ultrafiltrovaný syrovátkový proteinový izolát (z mléka, emulgátor sójový lecitin) obsahující beta laktoglobulin, alfa laktalbumin, hovězí sérový albumin, imunoglobulin G, laktoferin, mikrofrakce glykomakropeptidů, aroma vanilka, L-glutamin, sladidla sukralóza a acesulfam K, syrovátkový proteinový hydrolyzát (z mléka)

Jahoda mikrofiltrovaný a ultrafiltrovaný syrovátkový proteinový izolát (z mléka, emulgátor sójový lecitin) obsahující beta laktoglobulin, alfa laktalbumin, hovězí sérový albumin, imunoglobulin G, laktoferin, mikrofrakce glykomakropeptidů, aroma jahoda, L-glutamin, barvivo řepná červeň, sladidla sukralóza a acesulfam K, syrovátkový proteinový hydrolyzát (z mléka), regulátor kyselosti monohydrát kyseliny citronové

Upozornění: Udržujte mimo dosah dětí. Vyráběno v závodě zpracovávajícím mléko, vejce, lepek, sóju, arašídy, ořechy, ryby a korýše.

700 Gramů 573 Kč

Počet dávek: 28 (cena dávky: 20 Kč)

Jahoda
+ -
Banán
+ -
Malina
+ -
Čokoláda
+ -
Vanilka
+ -

2000 Gramů 1 235 Kč

Počet dávek: 80 (cena dávky: 15 Kč)

Jahoda
+ -
Banán
+ -
Malina
+ -
Čokoláda
+ -
Vanilka
+ -

4000 Gramů 2 295 Kč

Počet dávek: 160 (cena dávky: 14 Kč)

Vanilka
Sledovat dostupnost
Čokoláda
Sledovat dostupnost

Hodnocení

Celkové hodnocení: 9.5/10 (hodnoceno 6 uživateli)

Přidat hodnocení

Vaše hodnocení:

 • 10
 • 1
 • Marian Jamrich 17.07.2018
  9/10
  Skvělý doplněk pro intenzivní cvičení. Isolát chutná o něco hůř (více chemicky) než klasický protein. Banán ujde, z jahody mi kdysi bylo skoro na zvracení, čokoláda se nakonec ukázala jako nejlepší volba, ale bude to individuální. Dobře se rozpouští, zbytečně nepráší. Solidní 8/10.
 • Marek Roháč 18.12.2015
  8/10
  Do diety dobrej,kamarádka spokojená
 • Lukáš Starý 21.08.2014
  10/10
  Účinek výborný, chuť vanilka nic moc.

Naposledy prohlížené produkty

Tato stránka vyžaduje souhlas s ukládáním cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Souhlasím