Potřebujete poradit? Zákaznické centrum +420 723 216 216

Po přihlášení můžete nakupovat za lepší ceny!

Crossfit training - 9.díl

Ahoj přináším Vám další video z našeho tréninku.

Tentokrát jsme trénink s Dejvem odjeli v Českých Budějovicích, přesněji v Performance power center.

S Davidem se mi trénuje parádně, vždycky mě dokáže pořádně hecnout. Není se vůbec čemu divit, během tohoto týdne vylepšil své maxima (PR) snatch 115kg a C&J 140kg.
Což už jsou opravdu krásné čísla na to, jak dlouho se tomu věnuje.

Podívejte se na video z tréninku:

Já se nyní nacházím v silové přípravě, kde doháním, co se dá. Trénink jsme odjeli podle Davida, jelikož ho za 14 dní čekají týmové závody 2+2 pod názvem “ Elite Battle of Brno“.
Kde se dal dohromady s československou špičkou Markétou Tarasovou, Karin Freyovou a Tomášem Bystroněm. Určitě budou útočit na stupeň vítězů.

Něco k našemu tréninku.
Měli jsme tam od každého něco, kombinace gymnastiky, vzpírání a kondice. Crossfit je hlavně o tom být co nejvíce všestranný a musíte být připravený na cokoli.

Omlouvám se, že to vychází dneska tahle pozdě, ale byl jsme v Mladé Boleslavi, přesněji v Marvel gymu, kde se dneska točil další díl válek #strenghtwars.
Jeden ze závodníků byl náš prachatický #bcross athlete, kterého to nyní táhne více ke strongmanům. Musím říct, že to pro měl byl velký zážitek a obrovská show. Těšte se na video od Swagliftu. Příští týden Zbyňka (@zustak_z) uvidíte se mnou v tréninkovém videu.

Musím poděkovat hlavně #supertrenerczteam a jejich partnerům od kterých mám tu největší a nejlepší podporu. Dále Dejvovi za sparing a také optimalnutrition, které nás oba podporují.  

Po zahřátí a mobilitě jsme přešli na první část, kde nás čekali dvojskoky s kliky ve stojce. Vzali jsme to spíše v zahřívacím tempu.
Snažíme se pořád posouvat, a proto jsme zapojili striktní parallete hspu. Které nás pustí do deficitu. DU byly oproti tomu pohoda.

Poté jsme přešli do silové části. Kde jsme přidávali váhu a ubírali opakování.
Začalo to clustery, což je přemístění do dřepu s výrazem nad hlavu. Startovní váha byla 80 a končili jsme na 100. Dále jsme od 105 pokračovali squat cleany, které končili 125.
David tohle všechno odjel za 15 min. Já jsem se za tento čas, dostal pouze na váhu 120, kterou už jsem nestihl. Ukázal mi, jak má oproti mě nazvedáno a to mě zas žene dopředu.

Poslední částí bylo WOD na silovou vytrvalost pouze s činkou. Deset kol, tři cviky SDHP, FS a PUSHJERK, vše po 7opakování. Za co nejlepší čas.
Jeden druhého jsme se drželi jak klíště a nikdo nechtěl být ten, co dokončí jako poslední. Do 7 kola to byla přetahovaná, ale potom jsme jeli stejně až do posledního opakování.
Každé kolo jsme jeli bez položení (unbroken) a dokončili stejně s časem 10:38.

Momentálně se David ještě chystá s Markétou na kvalifikaci Belgrade throwdown v Srbsku. Poté jsme všichni přihlášený na českou crossfitovou ligu Crossleague, kam musíme za týden odeslat první dva WOD.  

Přeji pěkný zbytek dne a hodně síly na tréninku. Nezapomínejte, že Vás to musí bavit a hlavně z toho mějte radost. Čau :) 

Hodnocení článku:
  • 10
  • 1
Sdílejte s přáteli:
Tisk článku:
O autorovi:
Václav Mráz

Václav Mráz

Jsem zakladatelem značky Bcross a spoluzakladatel největšího multifunkčního fitnesscentra v JČ BcrossGYM. Dále jsem redaktor magazínu Kulturistika.com, kde píši převážně články o CROSSFITU a také z…

Diskuze

Tato stránka vyžaduje souhlas s ukládáním cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Souhlasím