Potřebujete poradit? Zákaznické centrum +420 723 216 216

Po přihlášení můžete nakupovat za lepší ceny!

Crossfit training - 8.díl

Ahoj, přináším Vám po delší době opět jedno videjko z mého tréninku.

Mám trochu náročný prázdniny. Brigáda začala, dotoho trénovaní lidí a své tréninky, mi vyplní pěkně celý den. Ale když něco chceš, tak si zatím prostě musíš jít! 

Chtěl bych Vás informovat o našem plánovaném battlu proti Supertrenér team. Člen týmu Aleš Wágner si bohužel týden před natáčením utrhl při tréninku biceps.

Každé zranění je nepříjemné, budeme Alešovi přát brzké uzdravení. Souboj s nimi zatím odkládáme, ale už teď vymýšlím náhradní řešení. Brzy dám vědět.

Ohledně mého tréninku.
Nyní se připravuji na závody Czech Beast, které se konají v září. Prošel jsem kvalifikací, kterou si můžete vyzkoušet i Vy.

12min time (elite male)
3 round
50xDU (dvojskoky)
20x CH2B (přítah s dotykem hrudníku)
10x CLEAN 60kg (přemístění)

ve zbytku času THRUSTER
10x 60, 8x 70, 6x80, 4x90, ME 100kg

Momentálně se zaměřuji na to, abych nabral sílu. Je to moje slabina, hrazda a kondička docela jde, ale přijde težší činka a je problém. Trénuji teď jednou denně, vetšinou 5-6x týdně podle pocitu. Parťaka mi dělá David Hájek (@hajkins_fit) nebo Zbyněk Zušťák (@zustak_z), s nima se trénuje uplně jinak.

V tréninkovém videu jsme jeli trhy (snatch) ze stehen, přední dřepy, převalování pneumatiky, sumu deadlifty a push-pressy za hlavou. 

Tréninky si připravujeme sami, chceme aby to bylo pestrý a bavilo nás to. Žádný stereotyp, snažíme se hlavně poznávát svoje tělo. Je to moje první sezóna, nad kterou takhle přemýšlím.

Za poslední půl rok jsem udělal největší posun. Vidím, že to jde a motivuje mě to pořádně makat. 

Kdo by jste chtěl, můžete se přijít podívat, co crossfit obsahuje a lépe se sním seznámit. V sobotu 20.8.2016 pořádáme týmové závody v Českých Budějovicích. Momentálně máme přihlášeno 30 tříčlenných týmů, více informací na www.ultimateleague.cz

Tady se můžete podívat, jak taková kvaifikace na závody vypadá.

Hodnocení článku:
  • 10
  • 1
Sdílejte s přáteli:
Tisk článku:
O autorovi:
Václav Mráz

Václav Mráz

Jsem zakladatelem značky Bcross a spoluzakladatel největšího multifunkčního fitnesscentra v JČ BcrossGYM. Dále jsem redaktor magazínu Kulturistika.com, kde píši převážně články o CROSSFITU a také z…

Diskuze

Tato stránka vyžaduje souhlas s ukládáním cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Souhlasím