Potřebujete poradit? Zákaznické centrum +420 723 216 216

Po přihlášení můžete nakupovat za lepší ceny!

Branch Warren - HARDCORE trénink nohou a kondičky

Americký profesionální kulturista Branch Warren vždy patřil k těm borcům, kteří zastávali velmi tvrdé tréninky, v jeho případě pak mnohdy na hranici lidských možností. Není proto divu, že jeho tréninky byly označovány velmi vypovídajícím slovem "HARDCORE"!

Branch nikdy nedisponoval kdo ví jak symetrickou postavou, vše však doháněl excelentní finální připraveností, kdy jeho svaly byly tvrdé jako skála, plné jako galuska Romana Kreuzigera, a jejich žilnatost připomínala sple't řek v amazonském pralese.

Díky těmto atributům vyhrál několik soutěží, včetně velmi prestižního klání Arnold Classic v letech 2011 a 2012. Vrcholem pro něj však dozajista zůstane druhé místo z nejprestižnější soutěže světa Mr. Olympia, které dokázal vybojovat v roce 2009.

Soutěžní plavky tento Texasan naposledy navlékl na začátku loňské sezóny, kdy obsadil pátou příčku na Arnold Classic. Od té doby se jen sem tam ukáže na nějaké exhibici.

To však nic nemění na tom, že stále trénuje, a to velmi tvrdě! Důkazem toho je i video, které níže připojujeme. V něm si dal Branch do těla společně s týmovým kolegou ze stáje GASP Tonym Sentmanatem, když potrénovali nohy.

Jejich trénink se skládal nejen ze cviků uvnitř světoznámého Metroflex Gymu, který je Branchovo domovskou posilovnou, ale i ve venkovních prostorách, když zařadili cviky spíše známé od strongmanů či vyznavačů Crossfitu, a to farmářskou chůzi, tažení saní či údery palicí do pneumatiky

Branch Warren a Tonym Sentmanatem - HARDCORE trénink nohou a kondice:

Zdroj:
www.youtube.com

Hodnocení článku:
  • 10
  • 1
Sdílejte s přáteli:
Tisk článku:
O autorovi:
František Randáček

František Randáček

Šéfredaktor magazínu Kulturistika.com. Starám se především o aktuality ze světa Kulturistiky a fitness a píši reportáže z domácích a zahraničních soutěží v kulturistice.

Diskuze

Související články

Kulturistika

Milan Šádek - volná sestava na California Pro 2018

28.05.2018/ 672x

Podívejte se jakou sestavu si Milan připravil pro kalifornské publikum.

Kulturistika

Shawn Rhoden, Cedric McMillan, James Lewis a Antoine Vaillant - víkendové exhibice

01.08.2018/ 297x

Mrkněte na víkendová exhibiční vystoupení v podání čtveřice borců.

Kulturistika

Akim Williams - exhibice ve Wisconsinu

28.06.2018/ 882x

Smolař letošní sezóny se ukázal jako nejsvalnatější klaun světa.

Tato stránka vyžaduje souhlas s ukládáním cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Souhlasím