Jste zde

Napsal: M.i.k

Není Proteinella jako Proteinela!

Ta pravá a ZDRAVÁ Proteinela je pouze jedna a proto budeme vždy prodávat pouze tu od Czech Virus, protože obsahuje 48% arašídů a 30% lískových oříšků, kvalitní protein, belgickou čokoládu a BIO panenský kokosový olej bez žádných sladidel!!! Paradoxně se ale nejméně podobá chutí Nutelle, ale pro náš zdravý pocit, je to perfektní volba z řad oříškových másel. Pak jsou na trhu ty horší varianty, které lidi kupují a tam se trošku divím, protože jsem si myslel, že právě u oříškových másel hledají lidé co prožívají fitness life style aspoň trochu kvalitu a pak si koupí něco co by se nejlépe podobalo chutí Nutelle, hraje si to na to, ale to už Vám rovnou říkám, nevyhazujte peníze za takovéto napodobeniny a kupte si tu pravou! A proč? To vám stručně popíšu následovně.

Reklama

Proteinela vs Proteinella

Proteinella od firmy Bodylab obsahuje palmový olej, sladidlo maltitol, které může způsobovat plynatost a průjem, oříšků je tam pouze 11% a to přece nechcete. To samé platí pro Proteinellu od HealthyCO, která musím říci se nejvíce chutí podobá Nutelle, ale neobsahuje sice palmový tuk, ale obsahuje také sladidlo maltitol což je zkrátka doslova a do písmene průser  :-D a věřím, že to postihne každého, jelikož jak už to bývá, nikdo kdo podobné výrobky konzumuje neskončí u jedné lžičky. Dále tento zázrak obsahuje pouze 10% lískových oříšků!

Abych to tedy shrnul, tak pokud chcete trochu zdravě mlsat, zvolte Proteinelu od CzechVirus a pokud chcete trochu jíst "nezdravě", kupte si klasickou Nutellu, pochutnáte si úplně nejvíc  :D.

A tento miničlánek nepíšu abych propagoval Proteinelu od CzechVirus, ale proto, že jediná má rozumné složení a má zdravý význam a to by měl každý vědět, než se začne poohlížet po podobných výrobcích s projímavýma sladidlama, jelikož u oříškových másel dochází k veliké konzumaci ze strany zákazníků. Já chápu, že dnešní trh si takovéto trendy vyžaduje, i my máme několik výrobků v nabídce, které úplně skvělé nejsou nebo lépe řečeno na kterých by se dalo něco stavět, ale ty jsou jen opravdu doplňkové, kterých člověk nesní kila a také hlavně pokud se na nás zákazník obrátí, doporučíme jen to co víme, že je zdravé a má to význam pro takového člověka, ale to věřím, že ten kdo nás sleduje ví.... A jaký názor na Proteinelly máte vy? Pište do komentářů.

Tu správnou a zdravou Proteinelu koupíš na našem e-shopu pod tímto odkazem  ►► bit.ly/Proteinela_CzechVirus

Tagy

Kategorie

Vaše hodnocení

Zatím nehodnoceno