Jste zde

Napsal: Robert Humpál

Vašek (33)

Další proměna, kterou nám zaslala Vaškova manželka, aby ho podpořila. Vašek nabral za 3 měsíce 3kg svalové hmoty klasickým objemem z naší nabídky, který je určený pro šlachouny s menším podílem svalové hmoty, kteří těžko nabírají na váze. Vždy lze nabrat, chce to pouze odlišný přístup a jíst kvalitní kalorie.
Vašek je zároveň i vítězem proteinu Amix za svoji proměnu, který vždy darujeme těm, co se odváží jít se svojí kůží na trh a svoji proměnu zveřejní.

Reklama

"Tyhle fotky jsou z 1. června (66 kg na 175 cm) a 31. srpna (69 kg) 2016. Váša předtím asi rok cvičil bez systému a hlavně pořádného jídelníčku, tedy s nulovými výsledky. Nikdy v životě nevážil víc jak 67 kg. Nemusela jsem ho tedy ani moc přemlouvat, aby si nechal udělat trénink a jídelníček od Vás. Nejdřív nadával, že se ty porce nedají sníst. U snídaně trávil půl hodiny a než dochroupal svačinu, byl čas oběda. Dietu občas lehce porušil, ale trénink si nahradil třeba i o víkendu, pokud mu to v týdnu nevyšlo. Jeho nasazení mě příjemně překvapilo a jsem na něj opravdu pyšná. Po 3 měsících vypadal jako na druhé fotce."

"Pak přišly pracovní starosti, měsíc v zahraničí a cvičení šlo stranou. Váhu si ale udržel, protože si udržel většinu nových zvyků ve stravování. Teď už zase několik týdnů cvičí a jí "podle Roberta" (aktuálně má téměř 70 kg, další cíl si dal 73 kg) a jeho proměnu posílám právě teď, abych mu dodala motivaci ve cvičení pokračovat a nevzdat to, i když to není vždy snadné. Dostal ode mě jako dárek permici do fitka a třeba ho někdo z Vašich fandů podpoří i na Vašem FB."

Fotogalerie

Kategorie příspěvku

Vaše hodnocení

Průměr: 4 (4 votes)