Jste zde

Napsal: M.i.k

Phil Heath - Mr. Olympia 2013

Již potřetí za sebou se stal Mr. Olympia 2013 Phil Heath! Jeho forma byla samozřejmě opět dokonale načasovaná, ovšem nebylo to letos tak lehké. Dokonale připravený byl také Kai Green i když po shlédnutí nějakých fotografií ze semifinále jsme si říkal, že by to chtělo ještě lehounce stáhnout do finále a bude ostrý jak břitva! Spousty z Vás mu vítězství jistě přála, dle mého si Kai Green musí ještě chvilku počkat na titul. S Phila se stavá novodobý neporazitelný Ronnie Coleman.

Reklama

Phil Heath

Kdo mě ještě velmi mile překvapil s formou je Dennis Wolf. Jeho přípravu jsem sledoval delší dobu díky společnosti Amix Nutrition s kterou spolupracuji a kterou je Dennis letos podporován a pořád jsem měl názor, že v jeho formě chybí trocha estetiky. Ovšem s jakou formou se ukázal už na semifinále jsem opravdu koukal. Byla to pro mě rozhodně podívaná. Pokud Kai Green a Dennis Wolf vydrží, budou to právě tito tři společně s Philem, kteří budou bojovat v příštích ročnících o titul Mr. Olympia a rozhodně obhajoba 4tého titulu nebude pro Phila Heatha lehká.

Kai Green

Dennis Wolf

Zklamáním byl Jay Cutler. Jeho forma byla zahalena tajemstvím. Viděl jsem několik videí, kde se mi zdál velmi dobře připravený, ovšem na špičku to rozhodně nemělo. Jeho návrat nebyl tedy zcela ideální a skončil až na šestém Místě. I tak má můj veliký obdiv a jeho dřívější výsledky mu nikdo nevezme! Je to zkrátka profesionál se vším všudy!

Níže Vám přinášim výsledky Mr. Olympia 2013 a několik fotografií. Na rozsáhlejší reportáži, kde si více rozebereme jednotlivé závodníky pracujeme a zveřejním jí zítra. Taktéž připravujeme rozsáhlejší fotogalerii a videogalerii.

Sledujte náš web Kulturistika.com a podělte se v komentářích pod článekm o vaše pocity, zklamání a názory z letošního ročníku Mr. Olympia! Za každý názor budeme moc rádi!

Výsledky Mr. Olympia 2013 

1. - Phil Heath
2. - Kai Greene
3. - Dennis Wolf
4. - Shawn Rhoden
5. - Dexter Jackson
6. - Jay Cutler
7. - Roelly Winklaar
8. - Mamdouh Elssbiay
9. - Branch Warren
10. - Lionel Beyeke

Mr. Olympia 2013 Final Photo

 

Fotogalerie

Tagy

Kategorie

Vaše hodnocení

Zatím nehodnoceno