Jste zde

Napsal: randy

Olejniczak a Cano před Ferrigno Legacy 2017

V sobotu 18. listopadu se uskuteční již čtvrtý ročník soutěže Ferrigno Legacy, které, jak sám název napovídá, propůjčil své jméno legendární kulturista Lou Ferrigno.

Reklama

Na pódiu zmíněné soutěže, která spadá pod IFBB Professional League Jima Maniona, se objeví hned několik borců. Nejvýraznějšími z nich budou Cedric McMillan a Brandon Curry, účastníci letošního ročníku Mr. Olympia. Krom nich se zde představí i další borci, jako například Polák Marek Olejniczak a Mexičan Victor Cano. Na oba zmíněné borce se níže podíváme.

Marek Olejniczak již letos soutěžní plavky navlékl. Stalo se tak na Toronto Pro Supershow, kde obsadil velmi slušnou pátou příčku.
Na níže přiložených fotografiích můžete posoudit, jakou formou disponoval cirka týden a půl před svým druhým startem sezóny.

Victor Cano, jenž mezi profesionály vstoupil vloni, kdy se mu podařilo vybojovat vítězství v kulturistice mužů masters nad 40 let v kategorii do 102 kg na soutěži North American Championships, si v kalifornském Rancho Mirage, kde se zmíněná soutěž uskuteční, připíše svou profesionální premiéru.
I jeho formu můžete posoudit prostřednictvím přiložených fotografií, Ty jej zachycují cirka týden před navléknutím soutěžních plavek.

Zdroj:
www.facebook.com
www.instagram.com

Fotogalerie

Tagy

Kategorie

Vaše hodnocení

Průměr: 2 (1 vote)