Jste zde

Napsal: randy

New Zealand Pro 2017 - výsledky

V sobotu 11. března se v Aucklandu na Novém Zélandu uskutečnil další ročník profesionální show New Zealand Pro. Na té dostali příležitost poměřit své muskulatury zástupci kategorie OPEN.

Reklama

Klání se zúčastnilo celkem osm borců, a to včetně Dallase McCervera, jenž si zde chtěl zlepšit náladu, kterou mu pokazila "až" druhá příčka z devětadvacátého ročníku prestižního Arnold Classic, jenž se konal v Columbusu minulý víkend. Na tamím pódium jej porazil Cedric McMillan.

Že může Dallas i zde pomýšlet na přední příčky ukázalo ihned první semifinálové porovnávání, kam si jej rozhodčí společně s trojicí Brandon Curry, Juan Morel a Jeff Beckham přizvali.

Druhé porovnávání absolvoval zbytek startovního pole, tedy Darryn Onekawa, Atif Anwar, Kenny O'Malley a Sulaiman Altarkait. Posledně jmenovaný borec mezi elitu zamířil jen krátce před soutěží jako absolutní vítěz připojeného amatérského klání.

Ve třetím porovnávání pak tuto čtyřčlennou skupinku vystřídali pouze dva borci, a to Dallas McCarver a Brandon Curry. Bylo tak zřejmé, že právě mezi nimi se rozhoduje o vítězi.

Souboj Curry vs. McCarver:

Pro čtvrté, a zároveň poslední porovnávání, se před rozhodčími opět ukázali Juan Morel a Jeff Beckam, kteří tak sváděli boj o třetí příčku.

Záznam semifinálových soubojů:

Z vítězství se nakonec radoval Brandon Curry. Ten svou přípravu, jak od nás víte, spojil se stále populárnějším Oxygen Gymem. V Kuvajtu, kde se síť posiloven Oxygen Gym nachází, Brandon pobýval celé tři měsíce, a to bez své rodiny.
Dlouhé odloučení od rodiny však, jak je vidno, přineslo své ovoce, neboť Brandon se na pódiu prezentoval ve své doposud nejlepší formě. Byl nejen dostatečně mohutný, ale také ke své vynikající stavbě těla přidal to, co mu v minulých letech tak moc scházelo, tedy tvrdost, výraznou separovanost, a finální dotaženost, kterou měl přímo ukázkovou. Vítězství to tak bylo zcela jistě zasloužené.

Dallas McCarver se tedy i zde musel smířit s druhým místem. Svou porážku však tentokrát bral velmi statečně, a připustil, že se tento týden neodvíjel zcela dle jeho představ, což vedlo k tomu, že byl dosti plochý a s tenkým filmem vody v podkoží. Byl sice nejmohutnějším mužem startovního pole, ale ani to mu nepomohlo.

Třetí příčku obsadil Juan Morel, jenž stejně jako McCarver soutěžil již v Columbusu. I zde prezentoval svůj standart, tedy mohutnou a vyváženou postavu, což stačilo na to, aby porazil výrazně estetičtějšího, o chlup připravenějšího, avšak o trochu méně mohutného Beckhama.

Jeff Beckam tak skončil čtvrtý.

Zbylé čtyři příčky pak obsadili Darryn Onekawa, Sulaiman Altarkait, Atif Anwar a Kenny O'Malley, kteří na své soupeře ztráceli v mnoha ohledech.

Výsledky:

1. Brandon Curry - kvalifikoval se na Mr. Olympia 2017
2. Dallas McCarver
3. Juan Morel
4. Jeff Beckham
5. Darryn Onekawa
6. Sulaiman Altarkait
7. Atif Anwar
8. Kenny O'Malley

Brandon Curry - volná sestava:
Dallas McCarver - volná sestava:

Fotogalerie

Tagy

Kategorie

Vaše hodnocení

Zatím nehodnoceno