Jste zde

Napsal: randy

Miami Muscle Beach Pro 2016 - výsledky

Město Miami Beach ležící na Floridě se v sobotu 2. dubna stalo dějištěm klání Miami Muscle Beach Pro, na němž svou šanci dostali nejen zástupci profesionální divize do 212 liber, ale porduhé v historii také zástupci nově vzniklé kategorie Classic Physique.

Reklama

O tom, jak se borcům nastupujícícm v těchto profesionálních kategoriích vedlo pojednávají následující řádky.

Na článku nadále pracujeme.

Kulturistika mužů do 212 liber:

Na pódiu se sešla celkem početná parta borců, když se jich zde prezentovalo hned patnáct. Nejvýraznějším favoritem byl však pouze jeden z nich, a to Guy Cisternino.

Ten se také nakonec opravdu mohl radovat z vítězství, když nabídl jednoznačně nejlepší formu napříč celým startovním polem.

Druhé místo, zatím nejlepší ve své profesionální kariéře, vybojoval Wendell Floyd. Ačkoliv jeho postava nepatří k těm nejlépe poskládaným, připravenost měl dobrou, což se mu jistě vyplatilo.

Třetí místo Kyung Won Kang. Ten patří k velmi dobře stavěným a vždy dobře připraveným závodníkům. Dle mnohých měl být na druhé příčce právě on.

Čtvrtý skončil Alison Maria, pro něhož to bylo nejlepší umístění kariéry. Stejně skončil pouze na Wings of Strength PBW Tampa Pro v loňském roce.

Páté místo bral Kevin Ofurum, jenž má velmi solidní horní polovinu těla. Bohužel s tou dolní už to zvlášť valné není.

Z ostatních borců zmiňme už jen dvojici Raul Carrasco a Thomas Benagli, kteří se museli spokojit se sedmým, respektive osmým míste, a byli tak zklamáními tohoto klání. Hlavně Benagli může pomýšet na mnohem lepší umístění.

Výsledky:

1. Guy Cisternino - kvalifikoval se na Olympia 212 Showdown 2016
2. Wendell Floyd
3. Kyung Won Kang
4. Alison Maria
5. Kevin Ofurum
6. Raúl Sánchez
7. Raul Carrasco
8. Thomas Benagli
9. Derek Leverant
10. Santi Aragon
11. Vince Wawryk
12. Angel Vargas
13. Anthony Paitaris
14. Nathan Wonsley
-. Freddie McCray

Kategorie Classic Physique:

I zde bylo zastoupení celkem početné, když se na pódiu sešlo deset borců. Z nich měl největší šance na triumf bývalý velmi úspěšný zástupce kategorie OPEN Darrem Charles, jenž na historicky prvním klání této kategorie, tedy na MuscleContest Pro 2016, obsadil druhou příčku.

A také že ano, Darrem se stal, díky své symetrické a velmi vyvážené postavě, excelentní připravenosti a ukázkové prezentaci vítězem klání.

Druhé místo obsadil Sean Harley, jenž do této kategorie přesedlal z kategorie Physique. A nutno říci, že udělal dobře. Také on totiž disponuje velmi líbivou postavou.

Třetí skončil Devon Lindner, jemuž tato nově vzniklá kategorie velmi vyhovuje.

Čtvrtou příčku bral Jason Amato, jenž si zde jako absolutní vítěz loňského NPC Team Universe 2015 v kulturistice mužů připsal profesionální debut.

Do nejlepší pětky se dokázal probojovat ještě Murat Demir.

Výsledky:

1. Darrem Charles - kvalifikal se na Olympia Classic Physique Showdown 2016
2. Sean Harley
3. Devon Lindner
4. Jason Amato
5. Murat Demir
6. Frank Same
7. Shane Elsahi
8. Butch Rolle
9. Cameron Gardner
10. Jeph Gabriel

Darrem Charles - volná sestava:

Zdroj:
www.ifbbpro.com
www.npcnewsonline.com

Fotogalerie

Tagy

Kategorie

Vaše hodnocení

Průměr: 5 (1 vote)