Jste zde

Napsal: randy

McMillan, Compton, Curry, Clark a Mathews před Arnold Classic 2015

Američané Cedric McMillan, Justin Compton, Brandon Curry, Aaron Clark a Corry Mathews patří k těm profesionálním kulturistům, kteří nadcházející sezónu zahájí v Columbusu, kde se koná každoroční úvodní show sezóny, tedy prestižní Arnold Classic.

Reklama

Jedním z nějvětších favoritů nadcházejícího ročníku je Cedric McMillan. Jeho snem je Arnold Classic, tedy soutěž, která se koná pod záštitou jím obdivovaného Arnolda Schwarzeneggera, ovládnout.

Níže se můžete podívat na to, jakou formou Cedric při hmotnosti kolem 130 kilogramů disponoval 18. prosince, tedy v době, kdy do soutěže zbvalo přibližně jedenáct týdnů.

Stále ještě šestadvacetiletý Američan Justin Compton patří, ačkoliv to bude jeho první start na tomto klání, taktéž k jeho velkým favoritům. Ani on se snem zvítězit vůbec netají a se svým trenérem Hanym Rambodem pracují na tom, aby se sen stal skutečností.

Níže Vám ke zhlédnutí nabízíme video, které vzniklo cirka třináct týdnů před kláním během jeho tréninku hrudníku a tricepsů.

Brandon Curry bude v Columbusu startovat již potřetí, nikdy však výraznějšího úspěchu nedosáhl. Na svém kontě však má triumf z další soutěže nesoucí jméno legendy tohoto sportu. V roce 2013 totiž ovládl Arnold Classic Brasil.

Jakou formou disponoval v rozmezí dvanácti až deseti tůdnů před startem Vám prozradí fotografie, které přikládáme pod článek.

V kategorii do 212 liber další mladík. Šestadvacetiletý Aaron Clark se pokusí vylepšit už tak velmi dobré loňské třetí místo. Jako vítěz New York Pro a šestý muž Olympia 212 SHOWDOWN na to zajisté má.

Níže přiložené fotografie jej zachycují jedenáct týdnů před vstupem na pódium.

Vedle Aarona se postaví například i Cory Mathews, pro něhož to bude premiéra na této velkolepé show. Jakou formou on disponoval deset týdnů před kláním Vám prozradí fotografie, které jsou taktéž k vidění pod článkem.

Zdroj:
www.facebook.com

Fotogalerie

Tagy

Kategorie

Vaše hodnocení

Zatím nehodnoceno