Jste zde

Napsal: randy

Lewis, Jackson a Clark před Arnold Classic 212 2014

Přesně čtyři týdny před prvním ročníkem soutěže Arnold Classic 212, tedy 31. ledna, se největší favorit tohoto klání, dvojnásobný šampión z Olympia 212 SHOWDOWN James "Flex" Lewis sešel s fotografem Perem Bernalem, aby vytvořili pár snímků pro sponzora, magazín FLEX.

Reklama

Na pár fotografií se můžete podívat pod článkem, vícero fotografií pak naleznete zde, na serveru www.flexonline.com.

 

Veterán divize do 212 liber Tricky Jackson, bratranec olympijského šampióna z roku 2008 Dextera Jacksona, se taktéž připravuje na první ročník Arnold Classic 212.

Tricky je velmi ostříleným profesionálem, v jehož repertoáru byste jen s těží hledali klání, kterého se ještě nezúčastnil. Jedním takovým je právě i Arnold Classic.

Jak si dva týdny před soutěží počínal během svého tréninku paží se můžete nyní podívat prostřednictvím přiloženého videozáznamu.

Pod článkem Vám pak Tricky nabídne svou formu také díky fotografiím.

 

 

Nejméně zkušeným borcem na pódiu bude jednoznačně Aaron Clark, který má na svém kontě prozatím jen jeden jediný start mezi elitou.

Že však na pódiu nebude patřit k outsedirům dokazují fotografie, které přikládáme pod článek. Ty Vám nabídnou Clarkovu fantastickou formu 14 a 12 dní před soutěží.

 

Zdroj:
www.flexonline.com
www.istagram.com
www.facebook.com
www.youtube.com

Fotogalerie

Tagy

Kategorie

Vaše hodnocení

Zatím nehodnoceno