Jste zde

Napsal: randy

Kevin Levrone 8 týdnů před Mr. Olympia 2016

Již dlouho se v kulturistickém prostředí nemluvilo tak často a intenzivně o nějakém kulturistovi, jako tomu je v současné době v podobě Kevina Levroneho. Právě tento legendární kulturista, jak jistě víte, se vrací na soutěžní pódia!

Reklama

Svůj comeback, který se uskuteční na letošní Olympii, ohlásil již v květnu, a od té doby na sobě maká, aby se představil v co nejlepším světle. Mnozí jeho návrat uvítali a hledí na něj jako na nový vítr do plachet. Jiní jej naopak odsuzují za to, že jde jen a pouze o marketing, a žádného solidního výsledku se nedočká.

My zde v redakci říkáme jedno: I kdyby Kevin skončil úplně poslední (což se jistě nestane), sklidí mnohem větší úspěch a ovace, než kterýkoliv jiný účastník tohoto klání, a to včetně pětinásobného držitele titulu Phila Heatha!

Ať jste v táboře přivrženců, nebo odpůrců, na jednom se jistě shodnem, tento borec si zaslouží velký obdiv a uznání. Já osobně se na něj velmi těším!

Níže se můžete podívat na fotografie, které zachycují formu této legendy osm týdnů před vstupem na nejprestižnější pódium světa profesionálního bodybuildingu. Ty vznikly během jeho tréninku zad.

Zdroj:
www.musculardevelopment.com
www.facebook.com

Fotogalerie

Tagy

Kategorie

Vaše hodnocení

Průměr: 5 (2 votes)