Jste zde

Napsal: randy

Indy Pro 2018 - výsledky

Americké město Indianapolis se o posledním březnovém dni, tedy v sobotu 31. března, stalo dějištěm vůbec prvního ročníku profesionální soutěže v kulturistice nesoucí název Indy Pro. 

Reklama

Na jejím pódiu se sešli obě mužské kategorie, tedy jak zástupci těžkotonážníků v kategorii OPEN, tak i jejich lehčí kolegové z divize do 212 liber. Jak si zástupci obou těchto táborů vedli? O tom již několik následujících řádků.

Indy Pro v kulturistice OPEN

V kulturistice OPEN se představilo celkem devatenáct těžkotonážníků, z nichž největším favoritem na vítězství byl Steve Kuclo. Opomenout však nešlo ani další borce, jako Luis Rodriguez, Luke Sandoe či Iain Valliere.

Právě všichni tři výše jmenovaní se společně s dvojicí Roman Fritz a Charles Griffen před rozhodčí postavili ihned v prvním semifinálovém vyvolávání.

Z vítězství se nakonec radoval Steve Kuclo, jenž nabídl nejen symetrickou postavu, ale také velmi dobrou finální připravenost. Jeho svaly byly plné, tvrdé, a velmi dobře separované.

Druhé místo vybojoval Charles Griffen. Ten taktéž nabídl velmi dobré objemy, ale pouze horní poloviny těla. Ta spodní byla subtilnější.

Brit Luke Sandoe, jehož postava působí komplexním dojmem bez výraznějších slabin, zde obsadil velmi slušnou třetí příčku, čímž navázal na svůj úspěch z Arnold Classic Australia, kde obsadil příčku šestou. 

Čtvrté místo bral Iain Valliere. Ten si dal na dvě sezóny pauzu, aby se věnoval objemové přípravě. Ta se mu povedla na jedničku, když se mu podařilo nabrat bezmála deset kilo svalů, přičemž si udržel symetrickou postavu. Také jeho finální připravenost byla vynikající.

Do TOP 5 se vtěsnal ještě Luis Rodriguez, kterého nezachránily ani nejlepší paže napříč startovním polem. Finální připraveností velice zaostával za svými soupeři. 

VÝSLEDKY:

1. Steve Kuclo - kvalifikoval se na Mr. Olympia 2018
2. Charles Griffen
3. Luke Sandoe
4. Iain Valliere
5. Luis Rodriguez
6. Roman Fritz
7. Hidetada Yamagishi
8. Kenneth Jackson
9. Fred Smalls
10. Dorian Haywood
- Dorian Adams
- Aaron Clark
- Wendell Floyd
- Michael Lynn
- Joe Mackey
- Blair Mone
- John Silvey
- Mitchell Staats
- Derek Upshaw

Indy Pro v kulturistice do 212 liber

Startovní pole divize do 212 liber čítalo celkem osmnáct borců, mezi nimiž byl horkým adeptem na triumf Charles Dixon, jenž zaujal velmi dobrým místem na nedávném Arnold Classic.

Charles Dixon nakonec soutěž skutečně ovládl, a to i přes to, že dorazil v horší formě, než-li tomu bylo v Columbusu. Na druhou stranu nabídl ještě větší objemy, což se zdá býti již neskutečné.

Druhou příčku obsadil Jacob Wilson, jenž zaujmul vynikající finální připraveností. Co se objemů týče, tak samozřejmě za vítězem zaostává, ale i tak, kdyby celé klání ovládl, jen málokdo by byl proti.

Skvělého výsledku v podobě třetí příčky dosáhl Silvio Samuel. Ten se do soutěžních plavek navlékl po sedmileté pauze. Skvělá stavba těla, vynikající separace i plnost svalů, perfektní prezentace na pódiu jsou hlavní devizi tohoto borce, jenž pět let pobýval za mřížemi.

Čtvrté místo vybojoval Ahmed Wardany, pátý pak skončil Ahmad Ahmad.

VÝSLEDKY:

1. Charles Dixon - kvalifikoval se na Olympia 212 Showdown 2018
2. Jacob Wilson
3. Silvio Samuel
4. Ahmed Wardany
5. Ahmad Ahmad
6. Guy Cisternino
7. Thomas Anderson
8. Erik Martinez
9. Milton Martinez
10. Brad Davis
- Ben Barkes
- Lyndon Belgrave
- Michael Ergas
- Ahmed Fawzi
- Darron Glenn
- Walter Martin
- Raúl Sánchez
- Wayne Williams

Fotogalerie

Tagy

Kategorie

Vaše hodnocení

Průměr: 5 (1 vote)