Jste zde

Napsal: randy

Heath, Greene a Compton - víkendové exhibice

Američtí profesionální kulturisté Phil Heath, Kai Greene a Justin Compton  odhalili své aktuální objemové formy prostřednictvím exhibičních vystoupení.

Reklama

Všichni tři patří k absolutní špičce současné profesionální scény, a tak samozřejmě sklízeli obdiv.

Phil Heath si exhibici "střihnul" na své vlastní soutěži nesoucí název NPC Phil Heath Classic, která se v sobotu 28. března uskutečnila v texaském Houstonu. Z tohoto vystoupení Vám nabízíme videozáznam.

Nutno podtknout, že Phil se na soutěžní pódium postaví opět až koncem září, tedy na soutěži Mr. Olympia, kde se pokusí vybojovat pátý titul.

Phil Heath - exhibice na NPC Phil Heath Classic 2015:

Kai Greene, jenž je několik posledních sezón Philovým největším soutěžním rivalem, svou formu ke zhlédnutí nabídl taktéž v sobotu 28. března. Tu předvedl v Peru na tamním amatérském šampionátu nesoucí název Mr. a Ms. Peru.
Na zmíněnou exhibici se nyní podíváme prostřednictvím videa, pod článkem pak naleznete několik fotografií.

Také Kai se do soutěžních plavek navlékne až v září, kdy se bude snažit konečně sesadit z "trůnu" výše zmíněného Phila Heatha.

Kai Greene - exhibice na Mr. a Ms. Peru 2015:

Justin Compton, jenž je se svými šestadvaceti lety nejmladším borcem z uvedené trojice, a jedním z nejmladších profesionálů vůbec, své exhibiční vystoupení absolvoval již minulou sobotu, tedy 21. března.

Svou přítomností spestřil profesionální a amatérské klání konané na Novém Zélandu. Na toto vystoupení se podíváme prostřednictvím několika fotografií, kter přikládáme pod článek.

U Justina se patří zmínit, že má letos za sebou dvě prestižní soutěže, a to Arnold Classic a Arnold Classic Australia, na nichž shodně vybojoval třetí příčku.

Kde a Kdy se opět navlékne do soutěžních plavek zatím prý sám netuší, ale v nejbližších týdnech bude mít jasno.

Zdroj:
www.musculardevelopment.com
www.youtube.com
www.facebook.com

Fotogalerie

Tagy

Kategorie

Vaše hodnocení

Zatím nehodnoceno