Jste zde

Napsal: randy

Ferrigno Legacy 2017 - výsledky

Kalifornské Rancho Mirage včera, tedy v sobotu 18. listopadu 2017, žilo kulturistikou. Konal se zde totiž čtvrtý ročník profesionální soutěže v kulturistice mužů OPEN federace IFBB Professional League Jima Maniona Ferrigno Legacy.
Semifinálové souboje, do kterých zasáhlo úctyhodných 26 závodníků, se uskutečnily v Palm Springs Convention Center, boje finálové se pak konaly v přilehlém Agua Caliente Casino. Velkými favority tohoto klání na vítězství byli Cedric McMillan a Brandon Curry.

Reklama

Oba výše zmínění borci se také objevili ihned v prvním semifinálovém porovnávání, které jasně dokazuje, s kým rozhodčí počítají na přední příčky. Krom této dvojice si rozhodčí přizvali ještě čtveřici Jose Raymond, Josh Wade, Manuel Romero a Victor Rea Cano, který si zde připsal svůj profesionální debut.

Další tři vyvolávání patřila zbytku startovního pole, aby si to v tom pátém pětice ve složení Manuel Romero, Brad Rowe, Renald Gairy, Jose Raymond a Victor Rea Cano rozdali o účast v TOP 5, přesněji řečeno o čtvrté až osmé místo.

Šesté vyvolávání patřilo trojici Brandon Curry, Cedric McMillan a Josh Wade, která sváděla boj o vítězství. To tentokrát znamenalo nejen přímý postup na Mr. Olympia 2018, ale také jistotu účasti na Arnold Classic 2018.

První, druhé a šesté semifinálové porovnávání:
Šesté semifinálové porovnávání:

Z vítězství se nakonec radoval osmý muž letošního ročníku Mr. Olympia Brandon Curry. Ten si tak po New Zealand Pro a Arnold Classic Australia připsal třetí letošní vítězství.

Nutno podotknout, že jak vítěz Brandon Curry, Tak i druhý Cedric McMillan disponují velmi líbivými tvary, a jejich umístění tak rozhodovali jen nepatrné detaily. Kdyby si umístění přehodili, nikdo by nemohl nic namítat.

Pro Brandona toto vítězství má jeden velmi důležitý aspekt. Může se nyní nějaký čas věnovat rodině, neboť tu během letošních příprav velmi zanedbával, když ji téměř celou absolvoval v kuvajtském Oxygen Gymu.

Souboj o třetí až páté místo - Josh Wyde, Jose Raymond a Manuel Romero:
Souboj o vítězství - Cedric McMillan a Brandon Curry:
Brandon Curry - volná sestava:

Cedric McMillan - volná sestava:

Josh Wyde - volná sestava:

Výsledky:

1. Brandon Curry - kvalifikoval se na Mr. Olympia 2018
2. Cedric McMillan
3. Josh Wade
4. Jose Raymond
5. Manuel Romero
6. Renaldo Gairy
7. Victor Rea Cano
8. Brad Rowe
9. Joe Mackey
10. Brandon Ray
11. An Nguyen
12. Bola Ojex
13. Daniel Toth
14. Sulaiman Altarkait
15. Marek Olejniczak
16. Jon Andersen
16. Nerio Angulo
16. Lionel Brown
16. Marc-Arthur Dautruchee
16. Omar Deckard
16. Camilo Diaz
16. Oleg Emelyanov
16. Nikitas Manolakas
16. Blair Mone
16. Keith Williams
16. Lukas Wyler

Tagy

Kategorie

Vaše hodnocení

Zatím nehodnoceno