Jste zde

Napsal: randy

DeAsha, Delarosa a Bracamontes před New York Pro 2018

Trojice kulturistů ve složení Nathan DeAsha, Jonathan Delarosa a Eddie Bracamontes patří k těm zástupcům kategorie OPEN, kteří se v sobotu 19. května postaví na pódium soutěže New York Pro.

Reklama

Níže se můžete podívat na to, jak výše uvedení borci trénovali, či jakou aktuálně disponují fazónou.

Co se tréninku týče, tak svůj trénink ramen uskutečněný 7 týdnů před soutěží nám prostřednictvím připojeného videa nabídne Nathan DeAsha, jeden z velkých favoritů na přední příčky.

Nathan DeAsha - trénink ramen 7 týdnů před New York Pro 2018:

Na přední příčky, nejlépe však na titul,by rád dosáhl také Jonathan Delarosa. Tomu se zde podařilo vybojovat druhé místo, které by letos rád ještě vylepšil.

Avšak vzhledem k tomu, že letos na soutěžním pódiu již dvakrát stál, ale nijak svými osmými místy z Arnold Classic a Arnold Classic Australia neoslnil, se s ním na přední příčky moc nepočítá.

Na rozdíl od výše uvedené dvojice jsou malá očekávání kolem dalšího z borců, kterým je Eddie Bracamontes. Ten nepatří mezi špičku současné profesionální scény, avšak určitě dokáže překvapit. Ostatně důkazem toho je loňské čtvrté místo ze soutěže California Pro, které si vysloužil díky své životní formě.

Takže i zde určitě může patřit k těm, kteří svým zkušenějším borcům takzvaně "vypálí rybník".

Jejich formu můžete posoudit díky přiloženým fotografiím, které Jonathana zachytili 5,5 týdne před soutěží, Eddie pak celých 6 týdnů před soutěží.

Zdroj:
www.youtube.com
www.youtube.com
www.facebook.com

Fotogalerie

Tagy

Kategorie

Vaše hodnocení

Zatím nehodnoceno