Jste zde

Napsal: randy

Další hosté na NaberSvaly EXPO vol. 2

Již jen něco málo přes měsíc nás dělí od akce NaberSvaly EXPO + Challenge vol. 2, která se uskuteční 11. 2. 2017 v Praze.
V rámci akce bude pohromadě téměř celá česká a slovenská fitness a kulturistická scéna! Na místě budou nejen desítky známých osobností, profesionálů, kulturistů, bikini fitness závodnic, physique závodníků i fitness celebrit, ale i celá řada vystavovatelů, partnerů, doprovodného programu, soutěží, přednášek, cen a také velkolepý seminář.
Kompletní seznam dosud oznámených hostů a osobností, kteří se na akci budou vyskytovat, je k nahlédnutí ZDE.

Reklama

Pojďme se však detailně zaměřit na několik vybraných hostů Fitness EXPA, kteří byli oznámeni v poslední době!

Marian Čambal IFBB PRO

Marian patří spolu s Andrejem Mozolani mezi nejúspěšnější a nejvýznamnější osobnosti slovenské kulturistické scény! Jako jeden z mála se již stihl kvalifikovat i na Mr. Olympia Showdown v roce 2015 a rozhodně jde o velmi kvalitního kulturistu a trenéra, který v nedávné době otevřel i své vlastní fitko v Bratislavě – Činkáreň Čambal. Marian se na Vás na NaberSvaly EXPO moc těší – k dispozici bude především na stánku generálního partnera akce – Amix nutrition.

Jonáš Petřík

Jonáše snad ani nemusíme představovat – jedna z nejuznávanějších autorit v oblasti silového a výkonnostního tréninku v celé české a slovenské republice. Všestranný sportovec s hlavním zaměřením na výkon a všestrannost, který je mimo jiné mnohonásobným mistrem světa v extrémních kopech a sestavách. V současnosti provozuje jedinečný gym v Praze nesoucí název Jonas Gym, který denně vítá desítky, mnohdy i velice významných návštěvníků.

Jonáš bude na NaberSvaly EXPO nejen jako host, ale také jako jeden z přednášejících v rámci doprovodného programu a také na již zmíněném semináři po boku dalších, velice významných osobností.

Andrej Mozolani IFBB PR

Spolu s Marianem Čambalem jedna z nejvýznamnějších osob slovenské kulturistické scény! Nejen obrovský sportovec, ale také velmi úspěšný podnikatel – majitel velké posilovny, pořadatel soutěže Mozolani Classic a majitel velikého internetového portálu.  
Andrej nedávno začal svůj comeback a hned se kvalifikoval na nejprestižnější soutěž světa – Mr. Olympia Showdown.

Andrej bude na NaberSvaly EXPO především na stánku Gorilla Wear, jehož je výhradním distributorem.

Pavel Beran IFBB PRO

Pavel je jeden z nejpopulárnějších kulturistů v české a slovenské republice současnosti, a tak věříme, že ho všichni moc dobře znáte! Čerstvý (a ve své kategorii také nejmladší) český profesionál ve federaci IFBB, kulturista a člen Czech Virus Teamu! Pavel bude na NaberSvaly EXPO především právě na stánku Czech Virusu, kde bude k dispozici pro pokec, fotku, nebo třeba podpis!

Také Pavel bude nejen hostem EXPO, ale společně s dalšími osobnostmi také vystoupí na semináři.

Timea Trajteľová IFBB

Timča je jedna z nejúspěšnějších a nejznámějších Bikini Fitness závodnic v celé České republice a na Slovensku, držitelka několika prvních míst z velmi významných soutěží jak ve federaci INBA, tak IFBB a v neposlední řadě také velmi populární a krásná osoba.

Timea bude na NaberSvaly EXPO nejen jako host EXPA spolu s doprovodným programem, ale také jako jedna z přednášejících na semináři za kategorii Bikini Fitness!

Ondřej Kmošťák IFBB PRO

Dalším významným hostem nejen NaberSvaly EXPA, ale i velkolepého semináře, je Ondřej Kmošťák IFBB PRO!
Ondra je velmi talentovaný IFBB PRO v kategorii Men’s Physique, který se nedávno kvalifikoval na Mr. Olympia Showdown 2017 v Las Vegas a na NaberSvaly EXPO bude spolu s Filipem Steflovičem IFBB PRO jako zástupce kategorie Men’s Physique!

Jak již bylo v úvodu zmíněno, kompletní seznam hostů, na které se můžete v rámci této velkolepé akce těšit, naleznete ZDE.

Kompletní informace o akci pak najdete na webových stránkách akce.

Vstupenky na tuto výjimečnou akci mizí čím dál rychleji a již jich nezbývá mnoho. V současné době je na seminář k dispozici všeho všudy pouze cca 30 vstupenek, na expo samotné zbývá v rámci třetí cenové vlny posledních několik desítek lupenů. Poté se cenová vlna posune a lístky budou za méně výhodnou cenu!
Proto objednávej své místo ideálně co nejdříve!

VSTUPENKY zakoupíš ZDE.

Tagy

Kategorie

Vaše hodnocení

Zatím nehodnoceno