Jste zde

Napsal: randy

Cutler, Wolf a Elssbiay týden před Mr. Olympia 2013

Mr. Olympia 2013 je za dveřmi a my Vás bombardujeme jednou zprávou za druhou. Jednou tu máte trénink některého z účinkujících, jindy zase formu dalšího.
Bohudík ani dnešek nebude vyjímkou! Níže pro Vás máme několik fotografií, které Vám přiblíží formy trojice Jay Cutler, Dennis Wolf a Mamdouh Elssbiay.

Reklama

Jay Cutler stál na pódiu Mr. Olympia naposledy v roce 2011, kdy jej porazil Phil Heath, který tehdy vybojoval svůj první titul a Jay se musel spokojit s druhou příčkou.
Loňský ročník pak kvůli rekonvalescenci operovaného bicepsu vynechal. Letos se tedy po téměř dvouleté pauze vrací zpět a chce také zpět na výslunní! Jeho cílem je pátý titul Mr. Olympia, kterým by se rád rozloučil s aktivní kariérou.

Jakou formou držitel čtyř titulů Mr. Olympia disponoval pět dní před kláním Vám přiblíží trojice fotografií, které naleznete pod článkem.

Dennis Wolf na Mr. Olympia startuje nepřetržitě již od roku 2006. Téměř vždy se probojoval do TOP 5, vyjímku tvoří jen ročníky 2006 a 2009, kdy obsadil až společnou šestnáctou příčku, a pak také loňský ročník, na kterém skončil šestý.
Nejlepšího výsledku dosáhl v roce 2008, kdy obsadil čtvrtou příčku.

Letos by se chtěl probojovat do nejlepší trojice. Jakou formou disponoval týden před soutěží Vám nabízí fotografie, kterou taktéž naleznete pod článkem.

Mamdouh Elssbiay bude mít na Mr. Olympia svou premiéru. Ta je velmi očekávaná, neboť jeho svalová hmota je neuvěřitelná a připravenost by měla být také perfektní.
Alespoň tedy dle trenéra Dennise Jamese, jenž nedávno na sociální síť facebook umístil fotografii dolních končetin, kterou doplnil těmito slovy:

„Hodně se diskutuje ohledně toho, že Ramy není schopen dosáhnout kvality a separace, protože trénuje pouze několik let. Je pravda, že mladý sval nevykazuje nižší kvalitu, než-li sval starý, ale tvrdě jsme na tom pracovali a změnili jsme několik věcí, abychom urychlili progres, o který bych se s Vámi teď chtěl podělit.
Snímek nalevo vznikl v květnu během New York Pro, na scéně byl plný a připravený. Fotografie vpravo je ze září 2013, kdy zbývalo šest dnů do Mr. Olympia. Svaly jsou zcela vyčerpané a ploché. Vidíte, co můj tým vaří?
Zlepšování nezastavíme a slibuji Vám, že od teď to bude jen lepší."

Krom zmíněné formy dolních končetin Vám nabízíme také fotografie zachycující jeho formu týden před Mr. Olympia 2013.

 

Zdroj:
www.bodybuilding.com
www.facebook.com

Fotogalerie

Tagy

Kategorie

Vaše hodnocení

Zatím nehodnoceno