Jste zde

Napsal: randy

Centopani a Yamagishi - víkendové exhibice

Zástupci profesionální divize IFBB Evan Centopani a Hidetada Yamagishi v uplynulých dnech předvedli své aktuální formy, a to během exhibičních vystoupení.

Reklama

Američan Evan Centopani se představil na amatérském klání NPC Milwaukee Muscle Madness, která se konala v sobotu 23. května. Jeho forma napovídá, že by se v dohledné době ještě mohl objevit na soutěžním pódiu a pokusit se tak vybojovat kvalifikaci na Olympia Weekend, a to jak přímo, tak i prostřednictvím kvalifikačního žebříčku, v němž mu prozatím patří šestá, tedy nepostupová příčka.

Evan letos na soutěžním pódiu stanul již dvakrát, když se zúčastnil prestižních klání Arnold Classic a Arnold Classic Australia. Na obouch se dokázal probojovat mezi nejlepší pětici, když na prvně jmenovaném klání skončil pátý, na druhém pak čtvrtý.

Jeho aktuální formu dokumentují fotografie, které připojujeme pod článek.

Další fotografie jsou věnované japonskému kulturistovi Hidetadovi Yamagishimu a jeho exhibičnímu vystoupení na soutěži NPC Naples-Bonita Classic, která se uskutečnila již 16. května.

Hide má účast na Olympia Weekendu jistou již delší dobu, a to díky čtvrtému místu z loňského ročníku soutěže Olympia 212 SHOWDOWN.

Letos stál na pódiu prozatím jen jednou, když startoval na druhém ročníku soutěže Arnold Classic 212, na němž obsadil druhé místo.

Jakou fazónou během zmíněné exhibice disponoval posuďte jak na přiložených fotografiích, tak i na připojeném videu.

Zdroj:
www.facebook.com

www.bodymorphpros.com
www.youtube.com
www.northamericanbodies.com

Fotogalerie

Tagy

Kategorie

Vaše hodnocení

Zatím nehodnoceno