Jste zde

Napsal: randy

Branch Warren - HARDCORE trénink nohou a kondičky

Americký profesionální kulturista Branch Warren vždy patřil k těm borcům, kteří zastávali velmi tvrdé tréninky, v jeho případě pak mnohdy na hranici lidských možností. Není proto divu, že jeho tréninky byly označovány velmi vypovídajícím slovem "HARDCORE"!

Reklama

Branch nikdy nedisponoval kdo ví jak symetrickou postavou, vše však doháněl excelentní finální připraveností, kdy jeho svaly byly tvrdé jako skála, plné jako galuska Romana Kreuzigera, a jejich žilnatost připomínala sple't řek v amazonském pralese.

Díky těmto atributům vyhrál několik soutěží, včetně velmi prestižního klání Arnold Classic v letech 2011 a 2012. Vrcholem pro něj však dozajista zůstane druhé místo z nejprestižnější soutěže světa Mr. Olympia, které dokázal vybojovat v roce 2009.

Soutěžní plavky tento Texasan naposledy navlékl na začátku loňské sezóny, kdy obsadil pátou příčku na Arnold Classic. Od té doby se jen sem tam ukáže na nějaké exhibici.

To však nic nemění na tom, že stále trénuje, a to velmi tvrdě! Důkazem toho je i video, které níže připojujeme. V něm si dal Branch do těla společně s týmovým kolegou ze stáje GASP Tonym Sentmanatem, když potrénovali nohy.

Jejich trénink se skládal nejen ze cviků uvnitř světoznámého Metroflex Gymu, který je Branchovo domovskou posilovnou, ale i ve venkovních prostorách, když zařadili cviky spíše známé od strongmanů či vyznavačů Crossfitu, a to farmářskou chůzi, tažení saní či údery palicí do pneumatiky

Branch Warren a Tonym Sentmanatem - HARDCORE trénink nohou a kondice:

Zdroj:
www.youtube.com

Tagy

Kategorie

Vaše hodnocení

Zatím nehodnoceno