Jste zde

Napsal: randy

Arnold Classic 2017 - výsledky

Již devětadvacátý ročník soutěže Arnold Classic se v sobotu 4. března uskutečnil v americkém Columbusu. Na pódiu se tentokrát sešlo celkem deset těžkotonážníků.
Mírně favorizovanými již před samotným kláním byli Dallas McCarver a Cedric McMillan.

Reklama

Již první semifinálové porovnávání dalo jasně najevo, že s výše zmíněnou dvojicí počítají na přední příčky i rozhodčí, když si je společně s Lionelem Beyekem, Juanem Morelem a Maxem Charlesem vybrali pro vzájemný souboj.

První semifinálové porovnávání:

Pětici následně opustili McMillan a McCarver, aby trojici Beyeke, Morel a Charles doplnili Michael Lockett a Fouad Abiad, aby si to vzájemně rozdali ve druhém porovnávání.

Pro třetí porovnávání před rozhodčími zústali stát Lockett s Abiadem, a doplnili je Luke Sandoe, Vitaly Fateev a veterán Will Harris.

Čtvrté porovnávání pak patřilo dvojici McMillan a McCarver, kteří tak bojovali o triumf.

Čtvrté semifinálové porovnánání:

Z vítězství se nakonec radoval skvělý Cedric McMillan. Perfektní stavou těla disponující borec dokázal na pódium přijít mohutnější, než-li tomu bývalo během loňské sezóny, což mu viditelně pomohlo.
Nic však neztratil ze své symetrie, která je skutečně famózní.

Fantastický byl také jeho rozhovor s Arnoldem Schwarzeneggerem ihned po vyhlášení výsledků. Všechny své soupeře z první šestice totiž požádal, aby s ním na pódiu setrvali. Všichni si totiž dle něj zaslouží respekt, a rád by o trochu méně negativity v tomto sportu.

Vyhlášení vítěze Cedrica McMillana, plus jeho rozhovor s Arnoldem Schwarzeneggerem:

Druhou příčku obsadil mladičký Dallas McCarver. Ve svých pětadvaceti letech nabídl až neuvěřitelné objemy i perfektně poskládanou postavu. Je až zarážející, jakou profesionalitou ve svých letech disponuje, a je jistě předzvěstí velkých očekávání.

Překvapením jistě byla třetí příčka Maxe Charlese. Jednoznačně však byla zasloužená, neboť od svých předchozích soutěžních startů dokázal zapracovat nejen na zaostávajících dolních končetinách, ale nabídl také perfektní separaci a vyrýsovanost svalů.

Čtvrté místo obsadil Lionel Beyeke. Ačkoliv nabídl opravdu skvěle poskládanou postavu, jeho forma zaostávala, a to nejen za formami soupeřů, ale také za formou, kterou dokázal nabízet v minulé sezóně.

Páté místo si za svou prezentaci vysloužil Juan Morel, jenž se zde ukázal ve své standartní formě.

Do finálové šestky se vešel ještě Fouad Abiad, jenž se zde na to, že se musel během přípravy potýkat z nepříjemným zraněním pravého stehna, prezentoval ve velmi slušné formě.

Výsledky:

1. Cedric McMillan - kvalifikoval se na Mr. Olympia 2017
2. Dallas McCarver
3. Max Charles
4. Lionel Beyeke
5. Juan Morel
6. Fouad Abiad
7. Michael Lockett
8. Luke Sandoe
9. Vitaly Fateev
10. Will Harris

Cedric McMillan - volná sestava:
Dallas McCarver - volná sestava:

Fotogalerie

Tagy

Kategorie

Vaše hodnocení

Zatím nehodnoceno